IPB

> Nasze problemy

Wprowadzenie
  1. W Naszych Problemach piszemy o wszystkim, co nas martwi i nurtuje.
  2. Jeśli masz problem dużego kalibru, sprawa życia i śmierci, temat porusza ważne kwestia, zajrzyj - Nocne Polaków Rozmowy i tam załóż temat.
  3. Pozostałe, lżejsze, czasem nawet śmieszne problemiki można opisywać poniżej.
  4. Każdy nowo założony temat powinien mieć odpowiedni tytuł naświetlający o jakim problemie będziemy dyskutować - lepiej unikać tytułów: 'pomocy', czy 'wielki problem' - takie nie będą czytelne dla Użyszkodników.
  5. Pamiętaj, że ktoś przed Tobą mógł już nakreślić podobny problem – sprawdź przed założeniem własnego. Zawsze możesz kontynuować wątek w już istniejącym temacie.
  6. Zastrzegamy sobie prawo zmiany tytułu [tudzież treści w skrajnych przypadkach]. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie Wam pomóc.

WuEska, Alia

> Czy Szukacie Pracy Przez Internet?  
Reply to this topicStart new topic
sylwia4012
wyślij 9-09-2014, 18:59
Wpis #1

Regres

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Male

Mój przyjaciel szuka pracy jako murarz. Trochę już szuka i niestety nic z tego. Podobno ciekawe oferty pracy w Warszawie można znaleźć tutaj http://www.gowork.pl/praca/warszawa;l . Próbowałam przekonać go do aplikowania, ale on nie wierzy w internetowe ogłoszenia. Powiedzcie mi, czy Wy szukacie pracy przez internet? Można tak znaleźć posadę? Czym go przekonać? Pozdrawiam.
Go to the top of the page

+Quote Post
LolaX
wyślij 8-03-2015, 00:07
Wpis #2

Fantom

Sex: Female

Właśnie, w kwestii szukania pracy. U mnie akurat kwestia rozchodzi się o Wadowice, tam się właśnie przeprowadziłam z narzeczonym, ale z pracą jest krucho. Partner chce się podjąć czegokolwiek, przynajmniej teraz, mógłby pracować również na budowie. Znacie jakieś firmy w tej branży, które poszukują pracowników? Znalazłam też takie ogłoszenie dla niego: http://www.praca-wadowice.pl/oferta/72484/...rwis-skup-zlomu, ale nie ma tu żadnych namiarów na firmę... Myślicie, że warto się zainteresować? Tzn. jest osoba do kontaktu i jej numer, ale chodzi mi o więcej danych.

+Quote Post
Cross
wyślij 30-03-2016, 09:54
Wpis #3

Perwer

Sex: Male

przeglądam oferty, ale nie na wszystkie odpowiadam, bo część to łowcy danych.

+Quote Post
Reply to this topicStart new topic
2 Użyszkodników czyta ten temat [2 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 28-02-2017, 14:30
Skin created by No1 1000 / Sublime Development