IPB
> Zarost, Gładzi, drapie, rośnie, nie rośnie  7 Strony V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
Długość zarostu
Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki nie nie oddasz głosu. Proszę się zalogować i oddać swój głos, aby zobaczyć wyniki.
Suma głosów: 44
Goście nie mogą głosować 
Najeli
wyślij 4-04-2005, 14:15
Wpis #121

Żul
*

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Female

Ja myślę, że to zależy, różnym facetom różnie pasuje. Generalnie dwudniowy zarościk raczej mile widziany (ale tak jak mówię: nie u każdego).

A to, czego nie trawię to taki "pseudowąsik"! Takie niewiadomoco tuż nad ustami, Taka kreska z zarostu... Najeli mówi: nie.
Go to the top of the page

+Quote Post
mlody89
wyślij 11-04-2005, 12:00
Wpis #122

Fantom

Sex: Male

Szukam małej pomocy....
Otóż mam problem.Wcześniej goliłem sie depilatorem,potem maszynką i ostatnio gole sie.
Skóre mam podrażnioną,nie mam do końca ogolone (małe kropki-włoski) i strasznie szybko to mi odrasta...
Chciałbym pomocy bo chciałbym podobać sie dziewczynom,mieć równo ogolone,skóry nie mieć podrażnionej - czyli wyglądać jak powinienem czyli młodo(mam 16lat).
Nie chciałbym od razu tekstów typu : idz do dermatologa,dobrze ci to pojdzie tylko waszej rady.Moze byc kupić cos by temu poradzić/zaradzić?Może jakieś kremy czy coś?Odpiszcie

+Quote Post
WuEska
wyślij 11-04-2005, 13:01
Wpis #123

Odyseusz

Sex: Camel

No ja nie wiem, cały czas Twój problem jest. PO co o nim pisac jeszcze raz?
Chyba że Ci się pogorszylo....

+Quote Post
Villebroth
wyślij 11-04-2005, 13:06
Wpis #124

Regres

cóż ... co do "kropek" to niestety, tak to dziaął. regularne golenie sprawia, że zarost twardnieje i zostawia ślady. co do podrażnionej skóry używaj balsamów po goleniu. Niestety pewnie nie dogolisz się już do gładkości niemowlęcego tyłka. Na pocieszenie dodam że paru moich znajomych ma kompleksy na punkcie braku zarostu i pewnie by sie z tobą zamienili.

PS. może naprawdę powinieneś iść do dermatologa ?

+Quote Post
b0FFin
wyślij 11-04-2005, 16:23
Wpis #125

Paragraf

Gol się często i to pod włos smiling.gif
Przynajmniej na mnie to skutkuje tongue.gif

+Quote Post
oloo
wyślij 11-04-2005, 17:13
Wpis #126

Benek
**

Polecam starą, wypróbowaną metodę Indian Północnoamerykańskich. Jak się pojawi jakikolwiek włos - wyrwać dziada...

Poza tym z tego co wiem, zarost jest nieodłącznym atrybutem męskości..więc dziwne jest jak dla mnie uporczywe płakanie że rośnie. Ma rosnąć. Od tego facet ma ryj, żeby go czasem skrobać.

+Quote Post
b0FFin
wyślij 12-04-2005, 14:00
Wpis #127

Paragraf

Lepiej tego nie można było ująć oloo tongue.gif

+Quote Post
Pico
wyślij 12-04-2005, 14:22
Wpis #128

Schizofrenik
**

mi tam narazie dopiero wąsy rosną grin.gif ale zamierzam sobie kiedyś zapuścić kozią bródke..pozatym uważam że 2-3 dniowy krotki zarost tez wyglada fajnie

poza tym, na razie

+Quote Post
karmazon
wyślij 26-07-2005, 00:05
Wpis #129

Odyseusz

Jakieś inne sposoby na przyśpieszanie zarostu oprócz golenia ?

+Quote Post
grochu
wyślij 26-07-2005, 01:03
Wpis #130

Odyseusz

khekhe, jaki fajny temat.
no to u mnie tak:

zarost mam typowo 17-letni, jak się z 2-3 dni nie ogole, to wygląda to jakby mi ktoś troche zapałek w *kupa rozmazane na mordzie powbijał, tym bardzij staram się golić regularnie, żeby gnojka wzmacniać stale, może jakieś bródki będa (kozie, czy nie kozie, bez górnej [nadustnej] części bym chciał) nawet już coś próbowałem, ale szybko się znudziło (po tygodniu wymiękłem ;P).

na nogach raczej standardowo, na rękach też, ale kumpel jeden się śmieje, zę jak małpa, bo na szczycie dłoni też mi troche rośnie :lol:!

na dole raczej się nie gole, raz mnie laska namówiła, to myślałem, ze ocipieje, nigdy tego nie powtórze!
skrócić mi się kilka razy zdarzyło, bo wkurzają takie plączące się wokół ptaka, pod pachami nigdy się nie bawiłemi nie planuje.

+Quote Post
mlody89
wyślij 11-05-2006, 15:23
Wpis #131

Fantom

Przyznam sie że po roku,jest lepiej.Przyzwyczaiłem sie do tego,bo cóż = tak sie dzieje.Każdego dnia sie gole bo po prostu musze.Zmieniłem typ golenia - z zwykłej pianki od ojca do Nivea For Men.Widać o wiele wieksza roznicę,bo choc są małe włoski twarde to i tak o wiele inaczej lepiej.
I do wszystkich - nie wstydzcie sie ze wczesnie macie zarost czy dojrzewanie! To może tylko pomóc.Mnie z rana początkowo nie chcialo sie wstawać,zeby sie ogolic ale trudno,przyzwyczaiłem sie.Jesteś męski?To gol sie.Bo mi sie zygac chce jak jestem zarosniety,blee....

+Quote Post
Ata
wyślij 12-05-2006, 12:11
Wpis #132

Grunwald

Sex: Alien

(oloo)
Od tego facet ma ryj, żeby go czasem skrobać

Znam takiego pana, któremu zarost sypnął się bardzo późno.
Jak poszedł do wojska, to nawet się tego wstydził, że ma gębę gładką jak dziewczyna. Z tego powodu udawał, że się goli - czasy to były zamierzchłe raczej, wtedy używano do tego celu takich golarek na żyletki. On miał taką, tyle że żyletki do niej nie zakładał, nakładał na pysk piankę i "golił".
Niczego by w tym zbyt śmiesznego nie było, gdyby nie to, że kiedyś zaciął się przy tych czynnościach, chociaż teoretycznie nie miał czym laughing.gif

+Quote Post
lizard
wyślij 12-05-2006, 13:39
Wpis #133

Idiota
*

Sex: Alien

A u mnie jak pupcia niemowlaka...
golenie codziennie rano... dzieki temu lepsze samopoczucie
i jakis czystrzy sie czuje.... tak mi sie zdaje
pod pachami tez nie preferuje wlosow...
a pozostale... schludnie podstrzyzone o!

+Quote Post
Gość: kozak
wyślij 28-03-2009, 19:20
Wpis #134

Goście

moja dziewczyna tez ma taki delikatny meszek na twarzy.. ogolnie go akceptuje przeciez i tak jest piekna i ma takie cudowne oczy.. w sumie to mowi ze sobie depiluje brodke ale ja tam jej tak nie widze..;p najgorzej ze ona ma z tym kompleksy.. inne dziewczyny niby u niej to widzą ...dziewczyny wy potraficie byc wredne dla siebie swoja droga... ej koledzy a wy zaakceptowalibyscie taka kobiete??

+Quote Post
x-mag
wyślij 28-03-2009, 19:52
Wpis #135

Stary

Grupa: Redakcja
Sex: Unsigned

Cytat
ej koledzy a wy zaakceptowalibyscie taka kobiete??

Jeśli goli się częściej niż ja to nie icon_lol.gif

+Quote Post
Makabra
wyślij 26-08-2009, 11:01
Wpis #136

Żul
*

Sex: Od czasu do czasu

Też bym nie była zachwycona jakby pożyczała mój depilator, a Ty kolego szarpnij się na prezent dla niej w postaci laserowego usuwania włosów z twarzy np pod choinkę, na pewno się dziołcha ucieszy keeper.gif

+Quote Post
sylwia4012
wyślij 24-06-2015, 06:52
Wpis #137

Regres

Ja nie lubię. I mojego faceta gonię do golenia. Dobrze, że powstają kluby takie jak Easy Shave Club https://www.easyshaveclub.pl/ , które popularyzują wygodne golenie. Można tam zamówić fajne maszynki do golenai i dobre ostrza do nich, bezpośrednio z dostawą do domu. Fajna sprawa. Każdy facet powinien rzucić okiem.

+Quote Post
7 Strony V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
2 Użyszkodników czyta ten temat [2 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 28-02-2017, 14:31
Skin created by No1 1000 / Sublime Development