IPB

> Wolny Kurdestan

Ceń każda chwilę jaką masz. Ceń ją tym bardziej, ponieważ dzielisz się nią z kimś wyjątkowym. Wystarczająco wyjątkowym, aby spędzać z nim swój wolny czas. I pamiętaj, że to, co przeżyjesz pozostanie dla Ciebie.

Wolny Kurdestan to dział o nas, o naszych upodobaniach. Pisząc w tym dziale dajesz się poznać innym Użyszkodnikom. Zadbaj o to, aby Twój przekaz był dla nas jasny i czytelny.

> Co Miłego Dziś Cie Spotkało?, temat odtrutka?  82 Strony V  « < 80 81 82  
Reply to this topicStart new topic
volk
wyślij 4-04-2012, 13:42
Wpis #1621

Parszywiec

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Male

ładne kobiety w komunikacji miejskiej smiling.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Oliwier
wyślij 8-07-2012, 20:32
Wpis #1622

Maniak
*

Ha! Mogłem się wcześniej pochwalić, ale zapomniałem o forumie. W ciągu 2 godzin od sprzedaży zaopatrzyłem się w bilecik na Muse. Oczywiście na płytę smiling.gif

+Quote Post
Kamillla
wyślij 25-07-2013, 07:01
Wpis #1623

Fantom

A to mnie dzisiaj mąż zaskoczył... jest większym spiochem niż ja a wstał wcześnie rano i rzekomo pobiegł po gazetę do osiedlowego. Byłam w szoku jak zobaczyłam swoje zdjecie na pierwszej stronie. Dzisiaj mamy swój pierwszy jubileusz i dostałam świetny prezent na rocznicę ślubu
grin.gif miłego dnia dla wszystkich

Ten wpis był edytowany przez Agnieszka: 9-04-2014, 19:23

+Quote Post
pedro
wyślij 22-09-2013, 17:55
Wpis #1624

Pechowiec

Sex: Od czasu do czasu

Cytat(Kamillla @ 25-07-2013, 07:01) *
A to mnie dzisiaj mąż zaskoczył... jest większym spiochem niż ja a wstał wcześnie rano i rzekomo pobiegł po gazetę do osiedlowego. Byłam w szoku jak zobaczyłam swoje zdjecie na pierwszej stronie. Dzisiaj mamy swój pierwszy jubileusz i dostałam świetny prezent na rocznicę ślubu
grin.gif miłego dnia dla wszystkich

Świetny prezent też chciałbym taki dostać na rocznicęsmiling.gif piękny elegancki zegarek to mody element garderoby na przykład zegarek, muszę podpowiedzieć żonie co mi się podoba żeby nie wybrała za drogiego:P będę musiał się jakoś zrewanżować jej ktoś ma jakiś pomysł?

Ten wpis był edytowany przez Agnieszka: 9-04-2014, 19:24

+Quote Post
82 Strony V  « < 80 81 82
Reply to this topicStart new topic
2 Użyszkodników czyta ten temat [2 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 28-02-2017, 14:31
Skin created by No1 1000 / Sublime Development