IPB WARNING [2] Division by zero (Line: 2584 of /sources/action_public/topics.php)
Równouprawnienie - Forum Dyskusyjne Rozrywka
IPB
> Równouprawnienie  2 Strony V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
veras
wyślij 6-12-2013, 21:04
Wpis #21

Fantom

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Male

Ja dokładnie wiem czego chcę - żeby za taką samą pracę otrzymywać takie samo wynagrodzenie co mężczyzna, żeby mieć taki sam dostęp to kierowniczych stanowisk, aby w pracy czuć się bezpiecznie, a nie być obiektem żartów czy molestowania. To jest właśnie równouprawnienie i drwienie sobie z tego jest trochę nie na miejscu. Tak się składa, że kobieta to też człowiek
Go to the top of the page

+Quote Post
Hinn
wyślij 25-02-2014, 12:25
Wpis #22

Paragraf

Równouprawnienie to jakby niepatrzeć niesprawiedliwość w tym przypadku wobec lepszych. Skoro wiele osób do tego dąży to mam pytanie wprowadźmy równouprawnienie we wszystkim bieg na 100 m - równouprawnienie, pływanie - równuprawnienie itd... i po co to? Po prostu jeśli jakaś kobieta była by najlepsza w tym co robi, żadne parytety nie są jej potrzebne ona sobie poradzi. Jeśli ktoś tego nie potrafi zrozumieć to nie wiem ostatnio moja siostrzyczka była z wizytą u Psycholog dziecięcy Warszawa jeśli któraś z feministek (bo kobiety ogólnie raczej z tym problemu nie mają) dalej nie może zrozumięć, że po prostu mężczyźni lepiej zarabiają i nadają się lepiej do pewnych rzeczy to może czas skorzystać również z tego typu porad.

+Quote Post
paździoch
wyślij 12-04-2014, 07:22
Wpis #23

Bimbrownik

Temat równouprawnienia zawsze był drażliwy w naszym kraju. Kobiety chcą się zrównać z mężczyznami i wykonywać oraz dostawać wszystko na równym poziomie. Osobiście nie widzę w tym nic złego, choć obawiam się, że nie każda reprezentantka takiego stanowiska jest uświadomiona jakie obowiązki ciągnie za sobą taka decyzja. Jako przykład mogę podać wyrównanie wieku emerytalnego.

+Quote Post
nokik
wyślij 16-12-2014, 11:54
Wpis #24

Paragraf

A moim zdaniem właśnie coraz lepiej dzieje się w Polsce i temat równouprawnienia oraz związków homoseksualnych jest powoli akceptowany i nikt nie ma pretensji.

+Quote Post
Cross
wyślij 30-03-2016, 09:19
Wpis #25

Perwer

Pewne problemu w Polsce są wyolbrzymione i tak jest z równouprawnieniem.

+Quote Post
2 Strony V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
2 Użyszkodników czyta ten temat [2 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-02-2017, 14:32
Skin created by No1 1000 / Sublime Development