IPB WARNING [2] Division by zero (Line: 2584 of /sources/action_public/topics.php)
Doraca Podatkowy - Forum Dyskusyjne Rozrywka
IPB

> Hajd Park

Zasady (dotyczy to całego Forum):
  1. Rozmowy schodzące z tematu są rozdzielane.
  2. Powtarzające tematy są łączone w jeden.
  3. Jednolinijkowce są ostro tępione. Oszczędzone będą tylko te, które pomimo krótkości zawierają w sobie głębokie przesłanie albo dużą dawkę humoru. (Brane jest pod uwagę poczucie humoru Moderatora bądź Admina podejmującego decyzję o usunięciu wiadomości).
  4. Piszemy zgodnie z zasadami ortograficznymi! Wszędzie, nie dotyczy to tylko Hajd Parku
  5. Tematy warte uwagi (szczególnie dla nowych Użyszkodników):
  6. Proszę zwrócić uwagę na inne działy i trzymać się ich tematyki.
WuEska

> Doraca Podatkowy  
Reply to this topicStart new topic
michal.rakowski1...
wyślij 4-11-2013, 06:54
Wpis #1

Fantom

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Female

Biuro rachunkowe Warszawa posiada bardzo dobrych doradcow podatkowych. Doradca podatkowy pomoże każdemu, kto nie zna siękompletnie na podatkach. Z jego usług może skorzystać nie tylko przedsiębiorca, ale również każda osoba fizyczna, która ma np. problem z rozliczeniem PIT.

A Wy korzystacie?
Go to the top of the page

+Quote Post
tomekf
wyślij 19-01-2014, 10:05
Wpis #2

Pechowiec

Sex: Male

Tu masz jeszcze jedno biuro do porównania. Jest to dość tanie biuro rachunkowe w Warszawie. Dojeżdzają do swoich klientów.

+Quote Post
sylwia4012
wyślij 19-04-2014, 19:22
Wpis #3

Regres

ja od jakiegoś czasu korzystam z usług http://www.kpkbiuro.pl/ , nie martwię się o terminy i prawidłowośc dokumentó firmy. Poza tym zawsze podpowiedzą, wyjasnią. Super sprawa a ja oszczędzam czas

+Quote Post
Cross
wyślij 25-04-2014, 12:49
Wpis #4

Perwer

Kto jest tańszy doradca, czy biuro bo mam zamiar skorzystać?

+Quote Post
sylwia4012
wyślij 25-04-2014, 15:15
Wpis #5

Regres

wszystko zalezy od tego, czego oczekujesz. Według mnie biuro jest bardziej wygodna formą bo znajdziesz tam specjalistów z róznych dziedzin. W biurze kpkbiuro, gdzie mnie rozliczają i obsługuja firmę, pracuja wykształceni i doświadczeni ludzie. Każdy zajmuje się swoją "działką" więc mam pewność, że obsługa będzie profesjonalna we wszystkim. Poza tym posiadają wiele dodatkowych kursów, szkoleń z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego , kpa. Pomagają też w formalnościach, reprezentują. Doradca według mnie ma "okrojoną" wiedzę i specjalizuje się w jednej, może kilku dziedzinach. To zmienia się tak, że na bieżąco trzeba śledzić zmiany, rozporządzenia wykonawcze czy przepisy "inne' ZUS,US itd.

+Quote Post
Cross
wyślij 30-12-2015, 14:39
Wpis #6

Perwer

Masz rację w tym, że szukać trzeba specjalistów. Słuchając i czytając opinie o wielu biurach, postawiłem na wrocławskie TaxExpert http://taxexpert.com.pl/o-firmie/. Na rynku biur rachunkowych słabych już nie ma. Klienci eliminują niestety najsłabsze, niestety dla biur. Dla klienta wręcz przeciwnie.

Ten wpis był edytowany przez Cross: 30-12-2015, 14:40

+Quote Post
gerde
wyślij 3-01-2017, 14:51
Wpis #7

Regres

Sex: Ciotka Klotka

Ostatnio wśród moich znajomych bardzo popularna jest księgowość online.
Sama zastanawiam się nad tą formą rozliczeń.
O tym czy jest opłacalna dowiecie się czytając ten artykuł:
http://intaxo.pl/blog/czy-ksiegowosc-online-jest-oplacalna

+Quote Post
Reply to this topicStart new topic
2 Użyszkodników czyta ten temat [2 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 28-02-2017, 14:31
Skin created by No1 1000 / Sublime Development