IPB WARNING [2] Division by zero (Line: 2584 of /sources/action_public/topics.php)
Poezja, Wiersze! - Forum Dyskusyjne Rozrywka
IPB

> Sztuka

Jako naród wysoce odchamiony, a nawet ukulturalniony, tematy związane ze sprawami strawy duchowej poruszamy często i w paru miejscach. Wszystko, co "dla ducha", ale nie mieści się w działach: "Film, kino, TV", "Kącik czytających" i "Muzyka" trafia tu.

Zasada pisania w tym dziale jest jedna: należy przestrzegać postanowień regulaminu.

> Poezja, Wiersze!  
Reply to this topicStart new topic
Sen
wyślij 12-08-2012, 20:51
Wpis #1

Ekscentryk
**

Grupa: Moderatorzy II
Sex: Male

Witajcie forumowcy. Ktoś się tu zajmuje poezjami ogólnymi?

Może ktoś czyta? Polaczków naszych, Baczyńskiego, może Słowackiego?

A może i pisze ktoś. Ja czasami piszę. Nie umiem, ale piszę, bo lubię. Do szuflady, czasami na jakiś serwis z poezją.

Tematem dyskusji. Dlaczego czytacie/piszecie? Historie. Przygody. Anegdoty. Samo życie!

Piszę bo lubię patrzeć na coś, co stworzyłem, jest na zewnątrz, jest realne. Taki mały kryształek z uczuciem i słowami, które Cię danego dnia napadły. Czasami pod prysznicem człowiek doznaje olśnienia filozoficznego, dlaczego ma się to marnować? Zazwyczaj nie piszę rymowanek, bo jak widzę prawdziwych poetów, to mi sie odechciewa :/

Same sylwetki poetów sa interesujące. Często zajmowali/zajmują się też innymi rzeczami, rzeźbą, malarstwem. Świetnie.
Go to the top of the page

+Quote Post
VoidInjection31
wyślij 19-04-2013, 16:48
Wpis #2

Regres

Grupa: Użyszkodnicy

1. Dla przyjemności.
2. Żeby wykorzystać dobry pomysł, jeśli się takowy trafi.
3. Z innych powodów.

+Quote Post
Sen
wyślij 19-04-2013, 19:09
Wpis #3

Ekscentryk
**

Grupa: Moderatorzy II

Zawsze uważałem to za naturalny mechanizm ujścia mocy kreatywnej. Czasami inaczej się uzewnętrznić nie da.

+Quote Post
PeaceDeath
wyślij 22-10-2013, 18:53
Wpis #4

Paragraf

Mamy rykowisko,-patrz na dole. Blizko!

+Quote Post
riaxi5
wyślij 4-11-2013, 08:08
Wpis #5

Sierota

Nagły przejaw weny trzeba przelać na kartke papieru.

+Quote Post
paździoch
wyślij 14-04-2014, 09:55
Wpis #6

Bimbrownik

Obawiam się, że nie posiadam na tyle kreatywnego umysłu, by tworzyć wiersze na poziomie Adama Mickiewicza lub Wiesławy Szymborskiej. Pewnego czasu w latach szkolych starałem się posklejać parę słów w rym, lecz moje wysiłki spełzły na niczym.

+Quote Post
Reply to this topicStart new topic
2 Użyszkodników czyta ten temat [2 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 21-02-2017, 14:32
Skin created by No1 1000 / Sublime Development