IPB
> Dzien Kobiet, Dzien jak codzien.... a moze nie...  
Reply to this topicStart new topic
lizard
wyślij 8-03-2006, 18:09
Wpis #1

Idiota
*

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Alien

Komunistyczne swieto wprowadzone przez cukiernikow w latach 60-tych
jako odwzajemnienie uczuc mezczyzny do kobiety...
/ nie wszyscy wiedza ze jest to 'podziekowanie' za walentynki -w ktorym to dniu kobiety dawaly slodkosci dla swoich facetow/ .
Czy byl to dzien w ktorym naprawde czulas sie kobieta.... dzien szczegolnego uznania...
Go to the top of the page

+Quote Post
króliczek
wyślij 8-03-2006, 20:03
Wpis #2

Elektryk
*

Sex: Female

Niecałkiem...co innego, jak kolega mi złożył życzenia z własnej woli, a co innego jak inny to robił, nawet nie spojrzał na mnie, tylko śmiał sie do kogoś innego... nie nazwę też tego dnia dniem szczególnego uznania... jego wogólenie było, tylko jakieś podtrzymywanie tradycji... dzien jak każdy

w ogóle

Ten wpis był edytowany przez Jędza: 8-03-2006, 20:12

+Quote Post
abcde
wyślij 8-03-2006, 20:17
Wpis #3

fghij

Miło czasem poczuć sie kobietą. Nawet, jak na co dzień jest się babiszonem. Choć raz w roku. Choć w tłumie innych. Miło i już.

(Dziękuję)

+Quote Post
Ata
wyślij 8-03-2006, 20:34
Wpis #4

Grunwald

Klapnięte tulipany w prezerwatywie, rajstopy (nieładne), szklanki - takie urocze prezenty w pracy kiedyś dostawałam laughing.gif
Nie przepadałam za tym dziwnym dniem, nie podobało mi się, że moje koleżanki czuły się zobowiązane do robienia wielkiej imprezy dla panów za tego zdychającego kwiatka dizzy.gif
Najczęściej w tym dniu ubierałam się w stare wytarte spodnie i rozciągnięte swetrzysko i zabierałam się za sprzątanie. Jednego roku specjalnie na tę okazję obcięłam swoje długie włosy na króciuteńko (i tak mi już jakoś zostało tongue.gif )

W obecnych czasach jest sympatyczniej. Mój kolega w pracy (jedyny, a dziewczyn aż siedem) przyniósł rano wielgachny bukiet pięknych tulipanków i pyszny tort. Zostawił to w naszej pracowej kuchence razem z kartką z życzeniami - bardzo serdecznymi grin.gif
I mam nowe bimbajki do uszu tongue.gif

+Quote Post
Scorpiak
wyślij 8-03-2006, 21:26
Wpis #5

Regres

Sex: Male

Nie lubię tego święta, jak zresztą wszystkich. Moje zachowania w tym dniu są szczególnie nieszczere.

+Quote Post
frezer
wyślij 8-03-2006, 21:38
Wpis #6

Redakcyjny frezer

Grupa: Redakcja

A ja, nie komentując, chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia - dużo szczęśćia, pomyślności i wszelkiej radości smiling.gif

o!

No, może jednak chwilkę skomentuję...;]
Zastanawiałem sie kiedyś, po co tak na prawdę są święta. I doszedłem do wniosku, że istnieją tylko po to (nie licząc kilku), żeby mieć okazje do wydawania piewniędzy, albo nie pójścia do szkoły/pracy. Takie jest moje zdanie. Do tych niepotrzebnych świąt moim zdaniem należą między innymi walentynki. Bezsens (wg mnie). Ale nie dzień kobiet - myślę, że jest dobrym i w miarę potrzebne. Przeciwnie do dnia chłopaka (dziwne to to dla mnie...). Dobra rozgadałem się trochę - miało być chwilkę;]

PS. To jest tylko moje zdanie.

naprawdę

Ten wpis był edytowany przez Bendis: 9-03-2006, 07:48

+Quote Post
Babka
wyślij 8-03-2006, 21:58
Wpis #7

Regres

Dzień Kobiet to nie jest komunistyczne święto. Ono jedynie w tych czasach było bardzo hucznie obchodzone. Święto zostało ustanowione dla upamiętnienia manifestacji 15 tysięcy kobiet, które 8 marca 1908 roku w Nowym Jorku domagały się praw wyborczych i polepszenia warunków pracy.
Moim zdaniem 8 marca to miły dzień. I cieszę się, że jest. Tego dnia zawsze coś mile mnie zaskoczy, no i w ogóle fajnie jest tongue.gif

+Quote Post
LittlePervert
wyślij 8-03-2006, 22:10
Wpis #8

Fufturbulec

A mi się podoba. Bez okazji rzadko dostaję kwiatki, a jak się oficjalnie zaznaczy w kalendarzu, to faceci pamiętają, że kobiety lubią roślinki w wazonach.

+Quote Post
oloo
wyślij 8-03-2006, 22:19
Wpis #9

Benek
**

Jak już zapewne niektórzy panowie zauważyli - dzisiaj od samego rana kobiety są jakieś wyjątkowo...upierdliwe.
Å?ażą..wzdychają..jakby miały co najmniej comiesięczne nieszczęście..
Człowiek wstaje zaspany..czwarta rano..pies na dworzu szczęka zębami z zimna aż buda się trzęsie...a te cholery patrzą głęboko w nasze nieco zamglone oczy..i się łaszą..
I o co im chodzi?
Poranna kawa..papieros..i gorączkowe myślenie. Co to własciwie jest..? Rocznica ślubu..? E..nie. Urodziny? Drugi raz w tym roku? No nie..niemożliwe. Wizyta u teściowej?
A skąd..przecież taki fakt się pamięta..nawet po nocach się potrafi śnić już tydzień wcześniej..
Przypadkowy rzut oka na kalendarz ścienny..i - olśnienie.
Faktycznie! 8 Marzec...
I bądź tu człowieku mądry i pamiętaj, że dzisiaj Dzień Kobiet..

Tak więc panowie..nie zapominajcie dzisiaj o paniach.
Obojetnie..żona, kochanka czy sąsiadka - bądźcie dla nich wyjątkowo mili.

W końcu to tylko jeden dzień w roku...jakoś to przecierpimy..

Dla moich wszystkich ulubienic forumowych..
R.

+Quote Post
Qbaquest
wyślij 8-03-2006, 22:24
Wpis #10

Łokietek

No nawet rzucilem sie kwiatem smiling.gif
Paniom na forum tez skladam zyczenia smiling.gif

+Quote Post
Bendis
wyślij 9-03-2006, 07:54
Wpis #11

chmod
**

Sex: Czepialska Małpa

(4nn0y1ng @ 03-9-2006, 01:24) *

No nawet rzucilem sie kwiatem smiling.gif

Ale kobiety się kwiatkiem nie bije nawet, o rzucaniu już nie mówiąc. whistling.gif

Ja dzisiaj mogę się wypowiedzieć, jak już tego ósmego marca przetrawiłam.
Bardzo sympatyczne jest to, że zupełnie obcy panowie traktują kobiety wówczas niemal jak boginie.
Moi kochani uczniowie obdarowali mnie kwiatami i czekoladkami.
No ale ten najważniejszy ograniczył się do "Wszystkiego najlepszego" przez GG i tyle. Nie żeby musiał mi rozwijać czerwone dywany czy ścieżki z różanych płatków usypywać. Ale tak gdybym bardziej poczuła się Jego Kobietą. Myślę, że to mogłoby być miłe.
No cóż, poczekam do urodzin.

+Quote Post
oloo
wyślij 9-03-2006, 08:27
Wpis #12

Benek
**

(bendis)
kobiety się kwiatkiem nie bije nawet

"Kobiety nie bij nawet kwiatem
niech się kwiat rozwija..
Po co niszczyć zieleń
Czy to nie ma kija?
"

(To z okazji końca dnia dobroci dla kobiet)

+Quote Post
Alia
wyślij 9-03-2006, 09:01
Wpis #13

Hymenopus coronatus

Grupa: Redakcja
Sex: Czepialska Małpa

Generalnie mam beznamiętny stosunek do świętowania wszelakiego. Nie zauważyłabym, że jest Dziń Kobiet, gdyby nie sms z życzeniami.

O własnych imieninach potrafię zapomnieć, a co dopiero o innych dniach i uroczystościach. dizzy.gif

+Quote Post
Sickboy
wyślij 9-03-2006, 10:20
Wpis #14

Cesasz Roman

Grupa: Administratorzy
Sex: Od czasu do czasu

Ja tam obchodz ten dzień bo to w sumie nie ja dokonuje wyboru czy go tolerowac czy nie. Jak nie zlozysz zyczen to jestes burakiem, a jak zlozysz to slyszysz "dzieki, ale ja w sumie nie uznaje tego swieta" smiling.gif
Osobiscie wybieram pierwsza opcje. W tym roku zapomnialem smiling.gif

W sumie czemu kobiety maja nie miec swojego swieta.

+Quote Post
jose
wyślij 9-03-2006, 11:38
Wpis #15

Łokietek

Sex: Ciotka Klotka

Na czym ma polegać święto kobiet? Na tym, że chwiejący się facet wręczy mi zmiętoszonego tulipana? Jestem kobietą, kwiaty , szacunek należą mi się na co dzien, a nie od wielkiego dzwonu. Ale jeśli kartka w kalendarzu ma zmobilizować kogoś , kto nie ma w zwyczaju dawać kwiatów, to czemu nie? Zważywszy na to, ze wczoraj wieczorem ceny tulipanów dochodziły do 50 groszy za chwaścika.
A Męzczyzna z którym się oprowadzam, kupił mi telefon zamiast kwiatka. Na dłużej wystarczy wink.gif

+Quote Post
niuta
wyślij 9-03-2006, 16:09
Wpis #16

Sajlens! A kil ju!

Sex: Od czasu do czasu

A ja jak tradycja nakazuje przyniosłam panom na Dzień Kobiet bombonierkę grin.gif

+Quote Post
Corpse Fiend
wyślij 9-03-2006, 16:12
Wpis #17

Odyseusz

Grupa: AI

A ja trochę zawiedziony jestem, bo w zeszłym roku więcej osób pamiętało, żeby mi życzenia złożyć.

Za to kwiatka dostałem! Elektronicznego, a jaki ładny.
___
Ensoph - Amber Shrine

+Quote Post
Spinka
wyślij 9-03-2006, 16:39
Wpis #18

Odyseusz

Nie no, fajny dzień był wczoraj.
W pracy nie trzeba było pracować, tylko wąchało się kwiatki oraz objadało się tortami i czekoladkami.
Wieczór też był fajny.

Bardzo przyjemne święto ten Dzień Kobiet.

+Quote Post
abcde
wyślij 9-03-2006, 19:00
Wpis #19

fghij

Takie dni sa niezbędne, żeby się dowiedzieć, który ze znajomych facetów widzi we mnie kobietę, a który jedynie babidło.

(I co, że tych drugich więcej? Dopóki są ci pierwsi, nie jest źle)

+Quote Post
Reply to this topicStart new topic
1 Użyszkodników czyta ten temat [1 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 2-09-2014, 18:48
Skin created by No1 1000 / Sublime Development