IPB
> Sex uprawiają coraz młodsi, historie i opinie  10 Strony V  « < 8 9 10  
Reply to this topicStart new topic
Marcin
wyślij 28-01-2005, 14:54
Wpis #181

Zarządca Rzeczywistościami

Grupa: Administratorzy
Sex: Unsigned

A mnie taka myśł dręczy. Bufaloxxx, ile Ty masz teraz lat?
Go to the top of the page

+Quote Post
lina-inverse
wyślij 28-01-2005, 20:00
Wpis #182

Komendant
*

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Female

Cytat(Anonymous @ 3-01-2004, 19:16)
a teraz trzeba dziecku na 12 urodziny z 5 kg kondonów chyba kupywać. :oops:

[przeciera rękawem monitor]Hehe, no bez przesadyzmu grin.gif

A tak na poważnie, naprawdę mnie przeraża to co wyrabiają nieraz moje rówieśniczki (na szczęście nie w Słupcy, w moim mieście nie ma takiego kłopotu)to przechodzi ludzkie pojęcie! Potem taka 17 lub > zajdzie w ciąże, to presrane za preproszeniem. Pobzykają się z raz z swoim "chłopakiem" i dobra...

Oglądałam taki polski film pt. "Żurek" gdzie było o tym jak 16 czy możne nawet 15, a już karmi piersią dziecko (a wygląda na 12-14), a matka (nie wiem po kie licho) szuka biologicznego, by "je ochrzcic" Fuck!!!! Powinny se dać spokój, no bo tym jak wyglądało to "szukanie" tatuśka...szkoda klawki, jak już to powiedział ktoś. Naprawdę, wspólczuję młodej mamie i temu dziecku...Powinny dać je do adopcji i mieć nadzieję, że znajdzie kochającą rodzinę...ech

+Quote Post
niuta
wyślij 28-01-2005, 20:35
Wpis #183

Sajlens! A kil ju!

Sex: Od czasu do czasu

Lino, czyli uważasz, że wszystkie nieletnie matki powinny oddawać dzieci do adopcji? Bo jak dla mnie to uogólniasz strasznie.

Znam dwie dziewczyny które zaszły w ciąże jedna mając 15 druga 17 lat. Może to jakieś wyjątki są, ale obie kochają swoje dzieci i dobrze się nimi zajmują, z pomocą rodziców oczywiście. Jedna z nich jest z ojcem dziecka. Kochają się i tworzą fajną rodzinkę happy.gif

Więc nie uogólniaj. Nie zawsze dziecko w młodym wieku niszczy życie. Oczywiście, dużo zależy od otoczenia, rodziny, ale można sobie poradzić ze wszystkim smiling.gif

+Quote Post
bufaloxxx
wyślij 29-01-2005, 19:05
Wpis #184

Zboczuch

Sex: Male

o tym że dlaczego uważałem że byłem bardziej dojrzały napisałem wcześniej a 2 raz nie chce mi sie pisać.
a ztymi rasistowskimi to tak mi sie powiedziało i już za to przeprosiłem.

+Quote Post
exemplash
wyślij 29-01-2005, 22:59
Wpis #185

Zwyrol

Ja mam 14 i nie zamierzam w najbliższym czasie współżyć. Bądzmy cywilizowani... tongue.gif

+Quote Post
lina-inverse
wyślij 30-01-2005, 18:31
Wpis #186

Komendant
*

Cytat(nyu @ 28-01-2005, 22:35)
Lino, czyli uważasz, że wszystkie nieletnie matki powinny oddawać dzieci do adopcji? Bo jak dla mnie to uogólniasz strasznie.

No jak się jakaś uprze, by dziecko przy sobie zatrzymać...
Cytat
Może to jakieś wyjątki są, ale obie kochają swoje dzieci i dobrze się nimi zajmują, z pomocą rodziców oczywiście. Jedna z nich jest z ojcem dziecka. Kochają się i tworzą fajną rodzinkę happy.gif
Ale jakim kosztem? Co z nauką, studiami, planami na przyszłość? Nie wiem jak ty, ale ja bym oddała do adpcji dziecko urodzone w młodym wieku (mam nadzieję, że nigdy mi się takie coś nie przydarzy, więc trzeba odpukać).

+Quote Post
niuta
wyślij 30-01-2005, 18:58
Wpis #187

Sajlens! A kil ju!

Sex: Od czasu do czasu

Cytat(lina)
e jakim kosztem? Co z nauką, studiami, planami na przyszłość?

Kurde no. Nie przesadzaj. Niby nie można połączyć macieżyństwa z karierą i nauką. *kupa prawda, że tak to delikatnie ujmę.

Też tak kiedyś myślałam. Teraz bym nie usunęła ani nie oddała dziecka. Pewnie dlatego, że nie byłabym w stanie poradzić sobie z tym, że nie wiem co się z nim dzieje, czy przypadkiem nikt go nie krzywdzi.

Macieżyństwo nie koliduje z karierą. Da się to idealnie pogodzić. Wystarczy chcieć, jak przy prawie wszystkim zresztą.

Też ci życzę, żeby ci się nic takiego nie przydarzyło, droga Lino, szkoda by było dzieciaka. może przejdź się kiedyś do domu dziecka, zobacz jak to wygląda i wtedy zastanów się, czy tego byś chciała dla swojego dziecka. Nawet tego niechcianego.

macierzyństwo

+Quote Post
mika
wyślij 30-01-2005, 19:39
Wpis #188

Aardvark
*

Ciekawe czy można się później uczyć w spokoju i studiować mając na sumieniu oddanie dziecka komuś obcemu? Pewnie można jak się tego sumienia nie ma...

Do końca życia bym się zastanawiała co ja zrobiłam... a jaka to jest męczarnia...

+Quote Post
Spinka
wyślij 30-01-2005, 21:55
Wpis #189

Odyseusz

Cytat(nyu @ 30-01-2005, 20:58)
Też tak kiedyś myślałam. Teraz bym nie usunęła ani nie oddała dziecka.

Teraz to masz 20 lat, to ponoć najlepszy okres na rodzenie dzieci i dziecko by nikogo nie zdziwiło. Także to nic dziwnego, że teraz byś je wychowała... A kilka lat wcześniej, to już by była sytuacja problemogenna.

Cytat(Mika)
Ciekawe czy można się później uczyć w spokoju i studiować mając na sumieniu oddanie dziecka komuś obcemu?

Oj, obawiam się, że znam takie kretynki, które kilkakrotnie usunęły ciążę podczas studiowania i nie przeszkadzało im to w uczeniu się. Bo dla nich, to taki zwykły zabieg jak depilacja nóg.

Ludzie są naprawdę bardzo różni.

+Quote Post
Bwelembe
wyślij 31-01-2005, 12:53
Wpis #190

Sierota

Sex: Alien

Ja akurat na wakacjach byłem na spływie i spotkałem tam dziewczynę która chciała ze mną, na szczęscie zdołałem jakoś z tej sytuacji wyjść i nie doszło do zbliżenia. Exemplash ma rację!

+Quote Post
Agatuś
wyślij 7-03-2005, 07:34
Wpis #191

Widziadło
*

Moim zdaniem...to jest straszne.
Przecież te małe dzieci, nie zdają sobie sprawy, jakie z tego mogą być konsekwencje.
Te dzieci chyba nie maja wstydu.
Gdy ja miałam 12 lat, to nawet nie miałam czasu, żeby myśleć o seksie, a co dobiero go uprawiać.
Nie rozumiem takich dzieci, które podejmują w tak młodym wieku, decyzję o współżyciu.
Mi poprostu nie mieści się to w głowie.

dopiero, po prostu

+Quote Post
kiev
wyślij 7-03-2005, 14:31
Wpis #192

Wielki

Grupa: DKM

Cytat(Agatuś)
Gdy ja miałam 12 lat, to nawet nie miałam czasu, żeby myśleć o seksie, a co dobiero go uprawiać.

A to tak dużo czasu zajmuje?

+Quote Post
Agatuś
wyślij 7-03-2005, 14:38
Wpis #193

Widziadło
*

Cytat("kiev")
A to tak dużo czasu zajmuje?

Ja jak miałam 12 lat, to:
-raniutko wstawałam i szłam do szkoły
-po powrocie ze szkoły odrabiałam lekcje
-potem był obiadek
-potem spotykałam się z koleżankami
-wracałam z dworu, to kolacja
-dobranocka i spac
I tak całe dnie mijały...nie miałam czasu na myślenie o głupotach.

+Quote Post
alienek
wyślij 3-04-2005, 09:44
Wpis #194

Debil
*

na myslenie zawsze jest czs :> ... seks to nie glupota...chyba, ze uprawia sie po pijaku, albo jako osoba zbyt mloda...

+Quote Post
10 Strony V  « < 8 9 10
Reply to this topicStart new topic
1 Użyszkodników czyta ten temat [1 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 30-07-2014, 11:05
Skin created by No1 1000 / Sublime Development