IPB
> Co to znaczy być męskim?, 'ja jestem macho...'  2 Strony V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
karmazon
wyślij 29-02-2004, 03:28
Wpis #1

Odyseusz

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Male

No wlasnie naszlo mnie takie pytanie podczas rozmowy z Eyenes.
Ritual kiedys tam pisal, ze jakby miala dziewczyna wybor pomiedzy niesmialym chlopakiem i meskim to by wybrala meskiego.
Tylko wlasnie co to znaczy ? Moze mi tu damska czesc forum wytlumaczy jakie cechy sa meskie, albo o co tak w ogole sie rozchodzi ? Bo ja jakos nie wiem, czy chodzi o wyglad czy moze o charakter ? Czy mozna byc niesmialym i meskim zarazem ? Czy mozna byc romantykiem i byc meskim ?
Szczegolnie prosze o wypowiedz Ewusie bo ona pewnie samymi meskimi facetami sie otacza bejbe.
Go to the top of the page

+Quote Post
Justyna
wyślij 29-02-2004, 05:30
Wpis #2

Grunwald

Sex: Ciotka Klotka

Dla mnie męski facet to taki , który przedewszystkim jest uprzejmy wobec kobiet , w którym partnerka może mieć oparcie. Wygląd zewnętrzy nie ma tutaj żadnego znaczenia moim zdaniem.

WSK:przede wszystkim

+Quote Post
EYENES
wyślij 29-02-2004, 06:52
Wpis #3

Elektryk
*

Grupa: Zbanowani

Jedyne co mi pozostaje to dodać do wypowiedzi Justyny:
To taki facet, który NIE KÅ?AMIE Michałku.
Nie jest obłudny i dwulicowy. Mężczyzna który nigdy nie skrzywdzi swojej kobiety... Zawsze stanie w obronie jej honoru i godności. Nie wstydzi się swoich uczuć. I tyle.

+Quote Post
karmazon
wyślij 29-02-2004, 06:54
Wpis #4

Odyseusz

Cytat
To taki facet, który NIE KÅ?AMIE Michałku.
Jakies aluzje Agnieszko ? Ja tam nie klamie przeciez, dobrze o tym wiesz, ale nie dasz mi wytlumaczyc o !
Lepiej powiedziec prawde za drugim razem niz w ogole czyz nie ? tongue.gif
Cytat
Nie wstydzi się swoich uczuć.

Nie wstydze sie swoich uczuc i dobrze o tym wiesz tongue.gif

+Quote Post
EYENES
wyślij 29-02-2004, 06:59
Wpis #5

Elektryk
*

Grupa: Zbanowani

Cytat
Ja tam nie klamie przeciez
Wolne żarty... i to mało śmieszne.

Cytat
Lepiej powiedziec prawde za drugim razem niz w ogole czyz nie ?

A czemu nie za pierwszym? Co?

+Quote Post
karmazon
wyślij 29-02-2004, 07:01
Wpis #6

Odyseusz

Nie zarty i nie za pierwszym, bo zawsze jakies cuda niewidy wymyslasz przeciez, ktore wcale nie sa prawda i zaraz cos z Malgorzata bys sobie tam wymyslila Agnieszko
ale juz napisalem, lepiej za drugim niz w ogole

+Quote Post
grochu
wyślij 29-02-2004, 08:50
Wpis #7

Odyseusz

Sex: Camel

dla mnie męski facet to jes taki, jak ja.
a tak na serio, to wydaje mi się, że panienki lubią czuuuułych cool.gif sam ostyatnio się z tym poprawiłem i potrafie być na prawdę milutki... jak chcę oczywiście.

oprócz tego 30 cm pala nie zaszkodzi

+Quote Post
Ritual
wyślij 29-02-2004, 09:24
Wpis #8

Goście

Eh karmazon, bez jaj i całkiem szczerze mogę Ci powiedzieć, że żadna dziewczyna Ci prawdy nie powie... bo nie wie - dziewczyny przyciągają najróżniejsze rzeczy i często dziwne, one się nieznają na tym po prostu... jeśli już to kobieta Cię uświadomi, ale też nie koniecznie prawdę Ci powie :?

A potrafisz Ty określić, co uważasz za kobiece? Bo ja nie. Jest takie "coś" - mówisz, że ona jest kobieca i jest kobieca. Możesz to przyporządkować do dowolnej cechy psychofizycznej, ale zawsze się rozminiesz. Najbardziej "kobiece" kobiety o jakich słyszałem to takie gejsze koło 60 (bez podtekstów).

+Quote Post
karmazon
wyślij 29-02-2004, 09:28
Wpis #9

Odyseusz

no jasne, ze nie mozna tego zdefiniowac, ale mozna to okreslic
poza tym tu chodzi o opinie, a nie jakies prawdy i racje

+Quote Post
Ritual
wyślij 29-02-2004, 09:41
Wpis #10

Goście

No słuchaj jeśli o to chodzi:
Cytat
Ritual kiedys tam pisal, ze jakby miala dziewczyna wybor pomiedzy niesmialym chlopakiem i meskim to by wybrala meskiego.

To na pewno masz więcej szans jak jesteś zdecydowany, odpowiedzialny i pewny siebie. Bo dziewczyny bardzo często same nie wiedzą czego chcą, albo nie mogą się na coś zdecydować i wtedy taki twardy "męski" charakter jest dla nich bardzo wygodny (czasem żeby znaleźć oparcie, czasem żeby zepchnąć odpowiedzialność).

Taka "kobieca" dziewczyna też sobie poszuka "mężczyzny" a nie gnojka, bo to po prostu docenia.

Ale wiele (wiadomo że nie wszystkie) dziewczyn, zwłaszcza w wieku 15-19 lat jest strasznie niedojrzałych (figures - wiek dojrzewania), potrafią polecieć na pozory i nigdy nie wiesz na jakim punkcie złapią hopla - bo chlopak jest debilem ale ma fajną klatę, albo dobrze w piłkę czy na gitarze gra :}> Z czasem zmądrzeją, jest nadzieja...

+Quote Post
karmazon
wyślij 29-02-2004, 09:43
Wpis #11

Odyseusz

ech tu mi juz nie chodzi o zadne podrywanie, sranie, dupanie tylko w ogole o co chodzi, jak dziewczyna(albo chlopak tongue.gif) pisze, ze facet jest meski
wiec prosze sie trzymac tematu, panie moderatorze tongue.gif

+Quote Post
agatka
wyślij 29-02-2004, 09:44
Wpis #12

Komendant
*

,,Męska" osoba to dla mnie silna i odważna, która potrafi stanąć w obronie kobiety. Zarazem jest dżentelmenem i wyróżnaia się wśród innych facetów. Może być romantyczna ale nie musi. (kurcze mój ideał... grin.gif )

+Quote Post
LittlePervert
wyślij 29-02-2004, 10:59
Wpis #13

Fufturbulec

Sex: Female

Męski facet może być nieśmiały, jedno nie wyklucza drugiego. Grzechem śmiertelnym jest natomiast gdy chłopak jest życiową ciamajdą, która nie potrafi podjąć samodzielnie choć jednej decyzji.

+Quote Post
Tormenta
wyślij 29-02-2004, 11:13
Wpis #14

Odyseusz

Wydaje mi się że każda z nas inaczej ocenia męskość u faceta, gdyz tak na prawdę ta męskość to wszystko co byśmy chciały u swojego idealnego faceta.
Dla mnie męskość to mieszanina stanowczości, zaradności, siły fizycznej, intelektu, a to wszystko okraszone męskim wizerunkiem czyli typowo męskim wyglądem ;=] Uważam też że prawdziwa męskość, ma w sobie coś z opiekuńczości i wrażliwości.

+Quote Post
abcde
wyślij 29-02-2004, 12:17
Wpis #15

fghij

Sex: Alien

Dla każdej z nas inny facet jest męski. Ci, którzy są męscy dla wszystkich kobiet, to sztuczny wytwór mediów, fajny, ale w życiu niezbyt użyteczny.

Dla mnie najbardziej męski jest mężczyzna, który widzi we mnie kobietę. Który mnie kocha. No i oczywiście którego ja kocham. To wystarczy. Reszta, to sztucznie dorabiana teoria.

+Quote Post
Grooby
wyślij 29-02-2004, 12:39
Wpis #16

Reformator

Cytat
wyróżnaia się wśród innych facetów

znaczy sie co, ma zajebistego garba, albo jedna noge krotsza od drugiej ?icon_twisted.gif

+Quote Post
PIP.
wyślij 29-02-2004, 12:46
Wpis #17

Regres

Męski facet…Bla bla bla… laughing.gif

A mi to się przypomina, że kiedyś mi ktoś powiedział, że „prawdziwi faceci się nie myją” laughing.gif . Z tego wynika, że aby być „męskim” nie należy się myć…. :shock:
No tak. Wielu facetów -jakby na to nie patrzeć- się do tego stosuje… icon_twisted.gif khe khe khe…CZUĆ na ulicy czasem icon_evil.gif . A z resztą, co tu się rozwodzić nad tym skoro prawdziwie męscy faceci wyginęli z mamutami (tia w tedy to już w ogóle byli CAÅ?KIEM męscy…pewnie, dlatego właśnie ewolucja ominęła ich szerokim łukiem-kto by zresztą tego nie zrobił khe khe icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif -i do dzisiejszych czasów niewiele się rozwinęli i dlatego nam- kobietom-jako gatunkowi na wyższym szczeblu ewolucyjnym jest z nimi ciężko się dogadać, ponieważ, mimo iż stoimy na o wiele wyższym szczeblu drabiny ewolucyjnej niż oni, to jeszcze nie stoimy dość wysoko by potrafić się skutecznie zniżyć do ich prymitywnego stopnia pojmowania świata i zrozumieć, co starają się przekazać -zresztą zazwyczaj tak nie przekazują za wiele oprócz „jeść” „srać” „spać” „rozmnażać się”… icon_twisted.gif ).
Ogólnie z tego, co zauważyłam, to faceci w momencie, kiedy się nie ogolą albo wrócą zapoceni z siłowni to zadają pytanie „czy uważasz, że jestem męski??” -Wiąże się to więc z nieprzestrzeganiem higieny…Albo też przywdzieje taki delikwent obcisłe ciuszki, zamacha *zadkówą i stwierdzi, że jest taki męski i sexy :shock: ….beeeeełt …z resztą co to za różnica skoro i tak są tylko zniewieściałą bandą niedorobionych patafianów , a znaleźć pośród nich jakiś„normalny” egzemplarz to są w ogóle cuda na kiju…

Khe khe khe…nie żebym była wredna no, ale….neeeeehehehehehe tongue.gif
Złe dziecko! Niedobre!! icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

+Quote Post
agatka
wyślij 29-02-2004, 12:49
Wpis #18

Komendant
*

Wyróżniać się wśród innych to nie koniecznie być dziwakiem albo ,,wybrykiem natury" Miałam na myśli wyróżnianie się cechami które wcześniej wymieniłam: silny, odważny... W dodatku jak to pewien znany polityk powiedział: ,,Prawdziwego męszczyzne poznaje się po tym nie jak zaczyna, ale jak kończy" icon_twisted.gif icon_twisted.gif

al: mężczyznę

+Quote Post
Aenyeweddien
wyślij 29-02-2004, 13:02
Wpis #19

Żul
*

Sex: Female

Powiem szczerze, że ja nigdy nie patrzyłam na facetów, czy ten jest męski, czy nie. Może dlatego, że u każdego faceta widze to nieco inaczej. Nigdy nie patrze na faceta pod względem jednej czy dwóch cech. Co z tego, że facet może mieć świetne ciało, skoro okaże się, że jest idiotą?
Ja oceniam facetów za całokształt, bez żadnego planu, tj. charakter, wygląd, zachowanie itp.

Jeżeli bredzę...to sorry, ale nie wyspana jestem :)

+Quote Post
karmazon
wyślij 29-02-2004, 13:04
Wpis #20

Odyseusz

Cytat
Co z tego, że facet może mieć świetne ciało, skoro okaże się, że jest idiotą?

powiedz to Ewusi
ona powinna miec jeszcze zdjecia swoich perfekcyjnych mezczyzn grin.gif

+Quote Post
2 Strony V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użyszkodników czyta ten temat [1 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 30-07-2014, 21:14
Skin created by No1 1000 / Sublime Development