IPB

> Niesmowitości

Były sobie cztery osoby. Nazywały się Każdy, Ktoś, Ktokolwiek i Nikt. Trzeba było wykonać bardzo ważną pracę i Każdy został o to poproszony. Każdy był pewny, że Ktoś to zrobi. Ktokolwiek mógł to zrobić, ale Nikt tego nie zrobił. Ktoś zezłościł się z tego powodu, ponieważ było to powinnością Każdego. Każdy myślał, że Ktokolwiek mógł to zrobić, ale żadnemu z nich nie przyszło do głowy, że Nikt tego nie zrobi. Skończyło się tym, iż Każdy obwiniał Kogoś za to, że Nikt nie zrobił tego, co mógł zrobić Każdy.

Dziwne? Niesamowite? A może ciekawe i nienormalne? To wszystko właśnie w tym dziale.

Proszę o wystrzeganie się pisania niedbałego oraz nie na temat.

> Wróżby, przesądy, wierzenia, i wszelkie zaboMbony  5 Strony V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Czy jesteś przesądny?
Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki nie nie oddasz głosu. Proszę się zalogować i oddać swój głos, aby zobaczyć wyniki.
Suma głosów: 2
Goście nie mogą głosować 
maluczka
wyślij 15-05-2003, 20:15
Wpis #1

Szatan
**

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Male

no nie wiem jak to nazwac....to jest takie cos..no ten tego...jak np swedzi lewa dłon to cos tam bedzie...albo jak nos swedzi...i takie pierdy znacie cos takiego podobnego ? jak ma sie czerwone uszy to ktos Cie obgaduje...ma sie czkawke to ktos Cie wspomina...itepe itede...jak cos takiego znacie to pisac prosze bo jestem ciekawa, jakos nigdy nie wiem co sie dzieje jak cos sie dzieje heh...głupi post troche..za niezrozumiałości przepraszam..ale mam dzisiaj pomieszany dzien....z deczka...pozdrawiam...tongue.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
5 Strony V   1 2 3 > »   
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 19)
yarecki
wyślij 15-05-2003, 23:21
Wpis #2

Reformator

jak boli glowa - to kac wink.gif jak reka swedzi to zalezy - jak lewa to cos tam, jak prawa to komus w morde chce sie dac wink.gif
i zupelnie na serio - zabij pajaka na noc to bedzie forsa smiling.gif

+Quote Post
maluczka
wyślij 16-05-2003, 05:01
Wpis #3

Szatan
**

heh..no własnie o to mi chodzi juz myslałam ze nikt mnie nie zrozumie...jak lewa reka swedzi to podobno pieniadze mają byc smiling.gif albo co innego...hmm...

+Quote Post
yarecki
wyślij 16-05-2003, 08:21
Wpis #4

Reformator

ja dobrze cie rozumiec cool.gif
jak nos swedzi to chyba bedzie sie zlym czy jakos tak...
ten tego, czary mary...
hmmmmmm rolleyes-2.gif

+Quote Post
Tormenta
wyślij 16-05-2003, 08:33
Wpis #5

Odyseusz

Jak swędzi nos z prawej strony to => złość, jak po środku to => gość, a jak z lewej strony to => miłość wink.gif

+Quote Post
alberta
wyślij 16-05-2003, 08:39
Wpis #6

Porąbaniec

Sex: Unsigned

z tym nosem, to podobno zależy z której strony swędzi, bo może być albo na miłość, albo na złość
a z tym pajakiem, to chyba spróbuję, bo jestem totalnie bez kasy i zdesperowana unhappy.gif

+Quote Post
alberta
wyślij 16-05-2003, 08:45
Wpis #7

Porąbaniec

Sex: Unsigned

Cytat
Jak swędzi nos z prawej strony to => złość, jak po środku to => gość, a jak z lewej strony to => miłość wink.gif

o właśnie chyba jakoś tak smiling.gif

+Quote Post
Asiorek
wyślij 16-05-2003, 08:49
Wpis #8

Stachanowiec
*

Ja zawsze podniosę grosik,ostatnio w biurze walczyłam na korytarzu ku uciesze wszystkich z taką wielką gumową z dziurami wycieraczką,by go wyjąć i na niego chuchnąć-podobno wtedy się rozmnoży,ale mi jakoś nie chciał :?

+Quote Post
Kot
wyślij 16-05-2003, 09:22
Wpis #9

Kot forumowy

Grupa: Redakcja
Sex: Alien

Tylko bez zabijania pajączków !!! Przecież pajączki to pożyteczne zwierzątka ... A forsy od tego i tak Wam nie przybędzie ... W jakieś XIV-wieczne przesądy wierzycie ...

+Quote Post
Tormenta
wyślij 16-05-2003, 09:34
Wpis #10

Odyseusz

Aha i jeszcze należy trzymać torbę nie na podłodze, gdyż to zły znak, wtedy bowiem pieniądze z niej "uciekają" wink.gif

+Quote Post
yarecki
wyślij 16-05-2003, 09:53
Wpis #11

Reformator

Cytat
Aha i jeszcze należy trzymać torbę nie na podłodze, gdyż to zły znak, wtedy bowiem pieniądze z niej "uciekają" wink.gif

a to z torba slyszalem, ale to bujda..co do pajakow to tez nie wiem bo ja tam je lubie a z nosem to mi sie sprawdza tylko na zlosc unhappy.gif

+Quote Post
nudna
wyślij 16-05-2003, 10:33
Wpis #12

Zastępowy
*

FAjne takie cos jak wroce do domiu to napisze kilka takich fajnych tych tych grin.gif
Z tym pajakiem to slyszlam , ze jak sie zabije to bedize deszcz padal.hm..
Moze to inna wersja, musze tylko gdzies pajaka znalezc i go zabic.To ja juz wiem czmeu tak pada ciagle w calej POlsce bo wyszscy przeczytali ten post i zabijaja pajaki.U mnie juz PADA PRZEZ TYDZIEN !!!!!!!!!!!!!!LUDIZE WSTZRYMAJCIE SIE !!!!!!! grin.gif :shock: laughing.gif grin.gif

+Quote Post
Tormenta
wyślij 16-05-2003, 10:40
Wpis #13

Odyseusz

Jasne że bujda, jak wszelkie tego typu przesądy grin.gif

+Quote Post
Asiorek
wyślij 16-05-2003, 10:52
Wpis #14

Stachanowiec
*

Ale torebki na podłodze też nie stawiam,ani butów na stole,a jak kupię komuś w prezencie buty to musi mi "zapłacić" złotówkę,oczywiście.

+Quote Post
yarecki
wyślij 16-05-2003, 16:32
Wpis #15

Reformator

Cytat
Z tym pajakiem to slyszlam , ze jak sie zabije to bedize deszcz padal.hm..
Moze to inna wersja, musze tylko gdzies pajaka znalezc i go zabic.To ja juz wiem czmeu tak pada ciagle w calej POlsce bo wyszscy przeczytali ten post i zabijaja pajaki.U mnie juz  PADA PRZEZ TYDZIEN !!!!!!!!!!!!!!LUDIZE WSTZRYMAJCIE SIE !!!!!!! grin.gif  :shock:  laughing.gif  grin.gif

czuje sie winny... unhappy.gif

+Quote Post
Grooby
wyślij 16-05-2003, 19:08
Wpis #16

Reformator

a co oznacza jak nowozency witani sa "chlebem i sola" i oprocz tego sa dwa kieliszki, ale w jednym jest woda a w drugim wodka. takie mi cosik zrobili a ja za cholere nie wiem o co chodzi unhappy.gif

PS. wodke wylosowala tormenta, ja wode (no chyba ze mi sie tylko wydawalo ze to woda smiling.gif )

+Quote Post
maluczka
wyślij 16-05-2003, 20:37
Wpis #17

Szatan
**

oj kochani ale sie tego namnozyło smiling.gif a mi sie jeszcze cos przypomniało ze jak wraca sie do domu po cos to trzeba na chwile usiąść...albo CZARNY KOT nikt o tym nie wspomniał dziwne smiling.gif albo jeszcze odpukac w niemalowane...duzo jest tego a jak pisałam ten post to tak niewiele sie wydawało no to czekam na dalsze...no własnie jak to sie zwie ? moze ktos wie ? (ale rymy...jak baba ze wsi tongue.gif)

+Quote Post
diabLEEca
wyślij 17-05-2003, 10:25
Wpis #18

Odyseusz

Grupa: Redakcja
Sex: Egon

to się zwie zaboMbony cool.gif

Cytat
a co oznacza jak nowozency witani sa "chlebem i sola" i oprocz tego sa dwa kieliszki, ale w jednym jest woda a w drugim wodka. takie mi cosik zrobili a ja za cholere nie wiem o co chodzi

PS. wodke wylosowala tormenta, ja wode (no chyba ze mi sie tylko wydawalo ze to woda  )

a to pewnie znaczy, że Tormenta wpadnie w alkoholizm, a Grooby zostanie abstynentem cool.gif

+Quote Post
agitka
wyślij 17-05-2003, 10:59
Wpis #19

Debil
*

lewa dziurka swedzi to wtedy na milsoc a prawa na zlosc
mojemu kumplowi z klasy jak sie chce sikac przed lekcja to wiadomo ze bedzie sprawdzian albo pytac!!

+Quote Post
nudna
wyślij 17-05-2003, 11:20
Wpis #20

Zastępowy
*

Cytat
lewa dziurka swedzi to wtedy na milsoc a prawa na zlosc
mojemu kumplowi z klasy jak sie chce sikac przed lekcja to wiadomo ze bedzie sprawdzian albo pytac!!

heheeh to spox ma grin.gif laughing.gif
To sie nazywa "Dobre i złe znaki"
Spotkac trzy sroki (wesele) - pomyslnosc
Nożyczki , ktore spadly tak , ze wbily sie ostrzem w podloge-zwiastuja kłotnie.
Ktos wszedl do domu z otwartym parasolem-sprowadzi nieszczescie
Upuszczenie surowego jajka,ktore przy tym nie peknie-pech bedzie ci towarzyszyl przez caly dzien.

MOze to tyle , przepisalam to z gazety hehe

+Quote Post
5 Strony V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użyszkodników czyta ten temat [1 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 20-08-2014, 18:30
Skin created by No1 1000 / Sublime Development