IPB

> Wydarzenia

1. Każdy pojawiający się tu nowy wątek powinien zawierać tytuł naświetlający o jakim wydarzeniu będziemy dyskutować. Zastrzegamy sobie prawo jego zmiany w ramach własnego uznania.
  2. Prosimy nie umieszczać we wpisach odnośników do wiadomości, lecz skrócony lub pełny tekst artykułu, oczywiście z podaniem źródła.
  3. Wpisy zawierające treści rasistowskie, antysemickie, obrażające uczucia narodowe, religijne lub osobiste będziemy natychmiast kasować i wyciągać konsekwencje.

Fuu, Jassper

> Abonament Za Internet, pomysły KRRiT  2 Strony V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Dairi
wyślij 24-05-2005, 12:01
Wpis #1

Regres

Grupa: Oczekujący
Sex: Od czasu do czasu

Wspaniały organ czyli KRRIT wymyśliło...abonament na internet! Zaiste swietny to pomysł, lepszy niż to co było parę dni temu czyli 'koncesja na radio internetowe', ten pomysl posłano juz chyba do Sejmu. Zastanawiam się ile nad tym myśleli...

Artykulik do poczytania Tutaj

Rada proponuje objąć takze abonamentem użytkowników komórek na UMTS. Pewnie nikt im nie poweidział ze są też GSM z radiem wink.gif

Ja uważam, zę to megabzdura. A co wy o tym myslicie (z reszta juz chyba wiem :wink: )

zresztą
Go to the top of the page

+Quote Post
niuta
wyślij 24-05-2005, 12:18
Wpis #2

Sajlens! A kil ju!

Grupa: Użyszkodnicy

Cytat(Artykuł)
Rada proponuje objąć abonamentem radiowo-telewizyjnym posiadaczy komputerów i telefonów komórkowych UMTS.

"Rzeczpospolita" wyjaśnia, że w związku z tym, że za pomocą internetu można odbierać programy radiowe i telewizyjne, KRRiT postanowiła uregulować korzystanie z sieci. Dlatego też wpadła na pomysł, aby stworzyć specjalny urząd, który zajmie się nadzorem i wydawaniem koncesji na internet. Urzędników tych mieliby wybierać politycy.

Jasn, wszystko opodatkujmy. Znaczy co? Maję wejść mi do domu, spisać co mam i ustalić, czy muszę płacić, czy nie? blink.gif
Już widzę oczyma wyobraźni tych wspaniałych, nieprzekupnych urzędników :}

Cytat(Artykuł)
"Rzeczpospolita" komentuje, że dla dobra rozwoju nowoczesnych technologii w Polsce należałoby zrobić wszystko, aby odsunąć Krajową Radę od możliwości regulowania rynku.

Z ust mi to wyjeli...

+Quote Post
Alia
wyślij 24-05-2005, 13:04
Wpis #3

Hymenopus coronatus

Grupa: Redakcja
Sex: Czepialska Małpa

Co za chorzy ludzie. icon_evil.gif I jak ma być dobrze w tym kraju, jak decyzje związane z każdym aspektem życia podejmują takie oszołomy. icon_evil.gif

+Quote Post
Jendrju
wyślij 24-05-2005, 13:31
Wpis #4

Zastępowy
*

Sex: Male

Oj pewnie teraz filmowcy żałują że oni zapomnieli o internecie. Przecież tam można ściągnąć polskie filmy!!!. Specjalny podatek na internet aby sfinasować "Powrót Wiedźmina" i "Starą baśn 2". A telewizja i internet to też na prąd są. Co nam tu się będą dostawcy energii elektrycznej bez podatku bogacili.I koncesje na naprawianie telewizorów. Fachowiec nie informuje urzędu o nielegalnych odbiornikach to do więzienia. A i jeszcze piloty są na baterie. Specjalny jednorazowy abonament na każdą baterię. Koncesje na prowadzenie serwisów WWW. Koncesje na korzystanie z forów internetowych.

A do każdego przepisu jakiś organ kontrolny z 10 stanowiskami kierowniczymi.

+Quote Post
Locik
wyślij 24-05-2005, 14:01
Wpis #5

Piwowar

Kolejny kretyński pomysł...
Za internet wystarczy inny rachunek.

Może jeszcze będziemy płacić abonament za gazety? W końcu mamy tam reklamy programów radiowych i telewizji... xD

+Quote Post
Corpse Fiend
wyślij 24-05-2005, 15:14
Wpis #6

Odyseusz

Grupa: AI

Ci idioci hamują rozwój własnego państwa kolejnymi bzdurnymi przepisami.
Polska to technologiczne zadupie, za co dziękujmy pseudoregulacjom rządowym i monopolowi Telekompromitacji Polskiej (P)S.A. Nałożenie VAT na usługi internetowe już kretonom nie wystarcza najwyraźniej. Niech jeszcze założą urządzenia pomiarowe odczytujące ze światłowodów ilość przesłanych sygnałów i z nich ściągają podatek.

Corpse Fiend, zniesmaczony. A to się często nie zdarza.
___
Katatonia - Criminals

+Quote Post
grochu
wyślij 24-05-2005, 17:49
Wpis #7

Odyseusz

Sex: Camel

spokojnie, tą naczelną *pochwę juz maja stawiać przed trybunałem stanu, a jak nie, to jakiś uzależniony od netu ją zabije.. nie ma się czym przejmowac, z resztą KRRiT niedługo kończy kadencję, raczej nic nie przepchną...

zresztą

+Quote Post
jose
wyślij 24-05-2005, 18:10
Wpis #8

Łokietek

Sex: Ciotka Klotka

Obetnijmy członkom rady(specjalnie przez r z braku szacunku dla nich)pensje,myślę,że zyskamy dodatkowe fundusze."Co by tu jeszcze spi...panowie?"Jest dużo możliwości,wystarczy się rozejrzeć.Zamiast obłożyć abonamentem internet proponuję stworzenie podatku dla posiadaczy aparatów słuchowych. icon_twisted.gif A co, jak zgłupieć to maksymalnie.Wstyd mi za was.

+Quote Post
Qbaquest
wyślij 24-05-2005, 19:08
Wpis #9

Łokietek

Sex: Alien

Ogladalem w wiadomościach. Jak mnie te *putinówki wpieniły to ludzkie pojęcie przechodzi. Już nie ma na czym łap położyć to do internautów sie czepiają.

+Quote Post
kiev
wyślij 24-05-2005, 19:12
Wpis #10

Wielki

Grupa: DKM

*putinówka! Ja też chcę pobluzgać!
Przez takie rzeczy ręce opadają i ma się ochotę poderżnąć żyły ziemniakiem.
To jest żałosne.

+Quote Post
franczeska
wyślij 24-05-2005, 20:36
Wpis #11

Komendant
*

Sex: Female

Ech jak będe zarabiać tyle co Danusia to nie ma sprawy wink.gif
Jeszcze niech biorą dodatkowy abonament za rozmowy telefoniczne przez net, w końcu nie każdy ma net w tepsie i jej za to płaci grin.gif

A serio to ręce opadają od tych ich pomysłów, a te miejsca a nominacji w organie, który miałby się zajmować ściąganiem abonamentu - to już *putinówka miejsca na innych posadkach się dla koleżków skończyły?

+Quote Post
Marcin
wyślij 24-05-2005, 20:38
Wpis #12

Zarządca Rzeczywistościami

Grupa: Administratorzy
Sex: Unsigned

W komórczakach i różnej maści walkmanach też są odbiorniki radiowe... O tym rada zapomniała, czy boi się na raz wszystko obwieścić?

+Quote Post
_e_
wyślij 24-05-2005, 21:14
Wpis #13

Zboczuch

Grupa: Oczekujący

Już jedną głupote zwiazana z internetem w tym roku wprowadzono: podatek, który państwo i tak później w większości zwróci, a przy okazji poniesie koszty związane z jego ściąganiem. Drugiej już raczej nie dadzą rady przeforsowac. No ale trzeba przyznać, że choć z upowszechnianiem nowych technologii to u nas są niemale problemy, to przynajmniej urzędnicy starają się dotrzymywać kroku swoim kolegom z Europy zachodniej - brawo! tak trzymać.

+Quote Post
franczeska
wyślij 25-05-2005, 14:39
Wpis #14

Komendant
*

Cytat(szuflad @ May 24 2005, 22:38)
W komórczakach i różnej maści walkmanach też są odbiorniki radiowe... O tym rada zapomniała, czy boi się na raz wszystko obwieścić?
*

"mózgowcy" z rady wpadli i na to:
Cytat
Rzeczpospolita" napisała we wtorek, że KRRiT proponuje, aby objąć abonamentem radiowo-telewizyjnym posiadaczy komputerów i telefonów komórkowych UMTS, którzy mają możliwość odbioru telewizji i radia.

+Quote Post
Spinka
wyślij 25-05-2005, 15:38
Wpis #15

Odyseusz

We wczorajszych wiadomościach telewizyjnych mówili również o komórkach.

Pomysł jest tak imbecylski, że wątpię, aby ktoś taką ustawę przegłosował.

+Quote Post
:vltr:
wyślij 25-05-2005, 16:02
Wpis #16

Kretyn
*

Mój sąsiad zniehceił takiego fajfusa, do spisania jego telewizorów proste krótkie słowo do domofonu: *idź pobiegać. A co do tego podatku, to jak tak dalej pódjzie to będziemy płacić podatki od użytkowania kuchenek mikrofalowych ohmy.gif, albo od monitorów bo na nich tez mozna ogladac TV, a i jescze tuner do kompa, czy to juz ten kraj to jest jedna wielka komercha? W ogóle to płacenie jest dla TVP 1 i 2 i polonia, bo oni sobie ubzdurali abonament, za przeproszeniem *siusiak im w oko ze sie tak wyraze, juz wole ogladac darmowy TVN z fajnymi filmami i z reklamami bo na reklamach zarabiaja, niż jakas bzdure TVP na ktorej nic nie i jescze mam za ten shit płacic. Skandal, mogliby wywalic TVP i na prawde bym sie tym nie przejal. TAAAA komórki, moze jescze *putinówka krótkofalówki co nie?

zniechęcić, naprawdę

Ten wpis był edytowany przez WuEska: 26-05-2005, 08:01

+Quote Post
Alia
wyślij 25-05-2005, 21:07
Wpis #17

Hymenopus coronatus

Grupa: Redakcja
Sex: Czepialska Małpa

Cytat(spinabafida @ May 25 2005, 17:38)
Pomysł jest tak imbecylski, że wątpię, aby ktoś taką ustawę przegłosował.
*

A ja wiem? unsure.gif Już tyle imbecylskich pomysłów przeszło, że już nic mnie nie zdziwi. I tego się właśnie boję. icon_evil.gif

+Quote Post
:vltr:
wyślij 25-05-2005, 23:40
Wpis #18

Kretyn
*

Praca w sejmie polega na tym że jakiś palant walnie przycisk byle który i dostaje za to 5,000 zł ;p. Zawartość ich czaszki to jest trochę *kupy i piach, nie mysla logicznie, oni tylko mysla o pieniadzach i jak zarobić.

Synonim:

Sejm - Cyrk

+Quote Post
WuEska
wyślij 26-05-2005, 08:04
Wpis #19

Odyseusz

Sex: Camel

Bio - trochę Cię ponosi. Ja jakoś zauwazyłam, że jak już się trafi lepiejszy film, choć późno, to własnie na publicznej. Nie mam Ale Kino, więc nic innego mi nie pozostaje.
Nie mam nic przeciwko abonamentowi za TV w takiej postaci jak do dziś. Abonament od Internetu jest już głupotą. Zastanwia mnie czy firmy dostarczające Net będą musiały przekazywać dane osobowe osób posiadających I. A na to nikt nie wyraził zgody.A jak nie będę płacić tego abonematu, to co - każą mojemu dostawcy odciąć?

+Quote Post
oloo
wyślij 26-05-2005, 08:33
Wpis #20

Benek
**

Cóż..kolejny poroniony pomysł ludzi, krórych zasadniczo sami wybieralismy na naszych przedstawicieli. Proponuję przy następnych wyborach mocno się zastanawiać.
Państwo pod rządami czerwonych drani zabrało ludziom przez ostatnie kilka lat o wiele więcej, niż to, co chcą zabrać teraz. Abonament za internet? Ech..to kropla w morzu debilnych pomysłów polityków. Przypomnijkcie sobie ile podobnych genialnych pomysłów
jednak weszło w życie.

+Quote Post
2 Strony V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użyszkodników czyta ten temat [1 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 28-11-2014, 08:13
Skin created by No1 1000 / Sublime Development