IPB
> Czym But Za Mlodu Nasiaknie..., Badz twardy! Pokaz swoja bute!  6 Strony V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Agnieszka
wyślij 25-10-2005, 00:39
Wpis #1

Dydu-dydu!

Grupa: Administratorzy
Sex: Female

O butach nic nie bylo.
Uwielbiam buty, uwielbiam je ogladac, nosic, miec, czuc na sobie. Jak bielizne, czarnizne itp
Otworze sie troche. Butny smrodek uleci.

Te lubie bardzo, choc prawy skrzypi. Nie uzywam, gdy ide na spacer z poddenerwowanym znajomym. Mam je trzy lata. Duzo ze mna przeszly.
IPB Image

Moje kochane martensy. Mialam to szczescie(albo i nieszczescie, bo produkcja leci do Chin, czy innej Japonii), ze trafilam na likwidacje fabryki Dr.Martens. Zaplacilam pensy, buty na lata,zimy. Przeszly ze mna wiele.
IPB Image

Te klapki mam jakies piec lat. Tez swoje przeszly. Kilka razy u doktora zwanego szewcem.
IPB Image

Lubie, gdy but ma ladny profil.
IPB Image

Martensy, prosto z fabryki, nie noszone, rozmiar 7. Moze jakas aukcja?
IPB Image

Te lubie. Mialam je kilka razy na sobie.Wygodne, miekkie i mam w nosie, ze czasem nie pasuja do reszty ubrania.
IPB Image

Mialam je raz na sobie. W polaczeniu z ladna bielizna pod sukienka...
IPB Image

A te to takie sobie buty.
IPB Image

Prezent od mamy.
IPB Image

Jeszcze nie noszone.
IPB Image

Jak wyzej.
IPB Image

Jak wyzej.
IPB Image

Te byly bardzo eksploatowane. Lubie ta firme (patrz wyzej).
IPB Image

Martensy, ten profil, ta wygoda.
IPB Image

Te sandaly uwielbiam, wiekszosc lata w nich przeszlam. Meskie. Moja ulubiona firma. Na "C".
IPB Image

Moje jedyne lakierki. Kolor- ciemna zielen. Ulubiona firma.
IPB Image

A te to takie z japonska. Komora na palec i obciera. Moze sie wyrobia.
IPB Image

To moje kapcie. Bardzo wygodne. Mam je trzy miesiace i jeszcze nie czuc zuzycia.
IPB Image

To na razie tyle.
Reszta po Waszych zdjeciach butow, badz poematach na temat.
Takie smrodki nie szkodza.

pozdr.Kawa
Go to the top of the page

+Quote Post
WuEska
wyślij 25-10-2005, 05:10
Wpis #2

Odyseusz

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Camel

Zdjęcia....Jako że w HP, to nie zamieszczam żadnego zdjęcia.
Nie lubię butów. Nie lubię ich kupować, nie lubię przywiązywać do nich wagi. Najchętniej chodziłabym boso, ale jakoś jeszcze się za to nie zabralam.

But, skoro już musi być, wystarczy że jest.
Nie cieprię jakichś udziwnionych, śmiesznych stylów. Z powyzszych to wchodzą w grę tylko martensy i klapki, bo obcasów - i innych udziwnień tego typu nie cierpię jeszcze bardziej.
W obcnej chwili mam4 pary butów, przepraszam 5, z czego dwie pary noszą na uroczystości i świeta u babci.

Wielka stopa jestem - uwielbiam jak jest łasko.
Wysoka jestem - lubię, gdy podczas chodzenia, mój wzrok jest na standardowej wysokości.

Za to jak już ktoś założy temat o spodniach...grin.gif

+Quote Post
Alia
wyślij 25-10-2005, 07:52
Wpis #3

Hymenopus coronatus

Grupa: Redakcja
Sex: Czepialska Małpa

Tylko nie wysoki obcas! icon_evil.gif

Adidasy i jeszcze raz adidasy. najlepiej firmy ECCO, całe skórzane. Sandałki zapinane dookoła kostki, na płaskim, szerokim obacasie.

Pantofle? Yyyyyy, no mogłyby być, gdyby się trafiły na plaskim obcasie i zapinane dookoła kostki.

Lubię nie czuć butów na nogach, mają być wygodne, lekkie i dobrze się trzymać. icon_twisted.gif

+Quote Post
Qbaquest
wyślij 25-10-2005, 08:12
Wpis #4

Łokietek

Sex: Alien

A ja mam rozklejone najki do gry w tenisa smiling.gif Nie ma się czym szczycić smiling.gif

+Quote Post
Voodoo
wyślij 25-10-2005, 17:21
Wpis #5

Stary

Ciekawy temat... whistling.gif

Butów kupować nie lubię. Zawsze załatwiam to jak najszybciej.

Ulubione ? Tylko i wyłącznie buty sportowe. Obecnie noszę zwykłe halówki Pumy. Wcześniej Nike, Adidas. Stawiam na wygodę. Świetnie się trzymają (wszystkie), mam już 2 lata i 0 zniszczeń. A grałem i na betonie i na trawie. W zime, lato czy to mokro czy to sucho. Rozmiar gdzieś 44-45.

Nie lubię za to glanów, adidasów, zimowych buciorów i typowych do garniaka. A w domu to bez pantofli chodzę.

IPB Image
Aktualne. Innego ujęcia nie mam bo jakoś nie cykam fot butom tak za często. ;P

+Quote Post
abcde
wyślij 25-10-2005, 17:38
Wpis #6

fghij

Moje buty są podobne do mnie (-:
Wielkie, szerokie, czarne, stare i kochane.
A do tego niezniszczalne, choć z wyrażnymi śladami zużycia.

A w domu - tylko skarpetki.

+Quote Post
_e_
wyślij 25-10-2005, 18:17
Wpis #7

Zboczuch

Grupa: Oczekujący
Sex: Male

Obuwia sportowego generalnie nie lubie i nie noszę (chyba że do uprawiania sportów :)), wyjątkiem są takie zwykłe tenisówki, które często noszę latem. Przez cieplejsze 3/4 roku ubieram natomiast zamszowe półbuty, mam dwie pary, obie czarne, jedne to jakiś noname, drugie te które bardziej lubie są produkcji wojasa (całkiem konkretne buty produkują, muszę przyznać, niestety fotografii mojego modelu na ich stronie nie znalazłem). W zimie (i ewentualnie na koncerty czasem :)) noszę glany - steele, czarne oczywiscie i juz dość zmaltretowane, po 5 sezonach.

+Quote Post
Agnieszka
wyślij 25-10-2005, 19:17
Wpis #8

Dydu-dydu!

QUOTE(WuEska @ 10-25-2005, 06:10) *

Zdjęcia....Jako że w HP, to nie zamieszczam żadnego zdjęcia.

Zyczliwa(y) przeniosl(a).
Zamiesc prosze.

pozdr.Kawa

+Quote Post
tha observer
wyślij 26-10-2005, 10:18
Wpis #9

Zwyrol

u mnie z butami sprawa jest prosta. Mam jedne w których chodze na codzień - na zime je zmieniam i kupuje nowe, potem na lato znowu zmieniam itd. Zmienione buty zostawiam do tzw. 'ciorania' grin.gif a stare wyrzucam lub oddaje gdzieś. Oprócz tego mam buty do garniturka, do grania w noge i do golfa. To chyba na tyle.

Czy to lato czy zima, zawsze chodze w adidasach bo sa najwygodniejsze ze wszystkich znanych mi rodzajów butów i mi sie najbardziej podobają. Jeżeli zaś chodzi o to, jakie buty noszę, to przede wszystkim muszą się mi podobać, dopiero potem jest wygoda.

Nie jestem jakimś maniakiem butów natomiast uwielbiam wszelakiego rodzaju t-shirty (mam ich około 40stu)ponieważ mówia one bardzo dużo o osobowości człowieka. T-shirt jest w ogóle swojego rodzaju ikoną naszych czasów, nie sądzicie?

na co dzień

+Quote Post
dora_zjp
wyślij 26-10-2005, 18:57
Wpis #10

Perwer

dobry but nie jest zly. mam kilka par, a chodze w halowkach, jak na podryw to tylko kozaczki, cudowne, wygodny, z brązowej skóry, od YvesSaintLaurenta, po mamie, ale juz moje! dobre rzeczy po prostu nigdy nie wychodza z mody smiling.gif

+Quote Post
Grooby
wyślij 28-10-2005, 08:31
Wpis #11

Reformator

dla mnie osobiscie szczytem glupoty jest posiadanie wiekszej, niz 4 pary, ilosci butow.

ja sam mam dwie, sandaly na lato i glany na pozostala czesc roku :-)

+Quote Post
Agnieszka
wyślij 28-10-2005, 09:25
Wpis #12

Dydu-dydu!

QUOTE(Grooby @ 10-28-2005, 09:31) *

dla mnie osobiscie szczytem glupoty jest posiadanie wiekszej, niz 4 pary, ilosci butow.

Obrazilam sie.

+Quote Post
chmura
wyślij 28-10-2005, 09:30
Wpis #13

Paragraf

Lubię moje glany smiling.gif ale moja mama nie jest zbyt zadowolona, kiecy np. na rozpoczęcie roku szkolnego, do eleganckiej spódniczki ubiore moje (nieco ściochrane) buciorki wink.gif

Ale kiedy jest ciepło, to żeby nie nabawić się jakiegoś grzybka ubieram trampki grin.gif. Kocham trampki, mam na ich punkcie fioła!!! W mojej (ciągle rozwijającej się kolekcji) kolekcji mam już czerwone wysokie, które można zawinąć; zielone za kostkę z dopinanymi podkolanówkami, do kolan w kolorowe kwiatki (żadko je nosze bo nie chce mi się wiązać :/); klasyczne czarne, do połowy łydki moro; widziałam też wysokie zakończone w szpic, ale były różowe, a tego koloru nie toleruje tongue.gif

rzadko

+Quote Post
Ata
wyślij 28-10-2005, 10:26
Wpis #14

Grunwald

QUOTE(Kawa)
Obrazilam sie

Też sie dołączam do osób urażonych, mam więcej niż cztery pary, ile dokładnie to nie pamiętam, trzeba by inwentaryzację zrobić w szafie, z pewnością mniej niż 20 par wink.gif i wcale nie jest ich za wiele tongue.gif

+Quote Post
Gigi
wyślij 28-10-2005, 12:00
Wpis #15

Sierota

A jeśli idzie o mnie to noszę na co dzień buty tylko jednej firmy: Converse, są po prostu niezniszczalne i bardzo wygodne cool.gif
Poza tym nie cierpię wszelkiego rodzaju butów do garniturów angry.gif , ale czasami trzeba je włożyć. Tyle tyko, że się trochę wycwaniłem, bo nie noszę klasycznych "zygmuntów", ale wybieram takie o profilu zbliżonym do butów sportowych...takie są najwygodniejsze!
Obecnie posiadam 4 pary Consów i 2 garniturowe - to mi w zupełności wystarcza grin.gif
Nienawidzę natomiast kapci, sandałków i chodzić boso, po domu brykam w sportowych półbutach Adidasa.

+Quote Post
Grooby
wyślij 28-10-2005, 12:50
Wpis #16

Reformator

QUOTE(Kawa @ 10-28-2005, 11:25) *

Obrazilam sie.

QUOTE(Ata @ 10-28-2005, 12:26) *

Też sie dołączam do osób urażonych, mam więcej niż cztery pary (...)

bo to drogie panie (dziwne, ze tylko kobiety sie odezwaly :-)) trzeba umiec czytac ze zrozumieniem.
wydawalo mi sie, ze wyraznie napisalem, iz jest to moja osobista opinia.

jak to kiedys powiedzial Kazik Staszewski:
"jedni lubią jak im marsza grają, inni jak im śmierdzą skarpety"

przetlumacze, zeby znowu nie bylo niedomowien:
wy lubicie kolekcjonowac buty, a moj tesc zbiera znaczki.
dla was wieksza wartosc stanowia kawalki szmat, skory, gumy itp. razem polaczonych, a dla niego klasery wypelnione po brzegi kawaleczkami kolorowego papieru.

+Quote Post
Agnieszka
wyślij 28-10-2005, 13:23
Wpis #17

Dydu-dydu!

QUOTE(Grooby @ 10-28-2005, 13:50) *

wydawalo mi sie, ze wyraznie napisalem, iz jest to moja osobista opinia.

Wszelkie opinie sa osobiste, chyba, ze jakis papug sie odezwie.
A jesli kupisz sobie piata pare butow to poprzeczka szczytu glupoty sie tez podniesie? smiling.gif
wy lubicie kolekcjonowac buty, a moj tesc zbiera znaczki.
dla was wieksza wartosc stanowia kawalki szmat, skory, gumy itp. razem polaczonych, a dla niego klasery wypelnione po brzegi kawaleczkami kolorowego papieru.

To znaczy, ze wedlug Ciebie Twoj tesc szczytuje w glupocie? smiling.gif

pozdr.Kawa

+Quote Post
Narvi
wyślij 28-10-2005, 14:19
Wpis #18

Stary

Mam jakieś tam buty co w nich chodzę. Ani to adidasy ani trzewiki. Takie zamszowe adidasy. Ostatnio polubiłem chodzić w kapciach po domu. Dostałem takie pluszowe i cieplutko mam. Dodatkowo zimowe 2-sezonowe ale trzymają i garniturowe zakładane do sesji tongue.gif

Wychodzi 4 z kapciami smiling.gif

Nie lubię piasku w butach i sznurowadeł, które nie trzymają.

+Quote Post
Ata
wyślij 28-10-2005, 16:01
Wpis #19

Grunwald

QUOTE(Grooby)
wy lubicie kolekcjonowac buty, a moj tesc zbiera znaczki

A kto powiedział, że ja lubię buty kolekcjonować? Ja ich nawet kupować nie lubię, bo niewymownie męczące to zajęcie. Ale chcę czy nie chcę, muszę je mieć, różne na różne okazje.
Może to dziwne, ale jak komuś stuknie tyle lat co mi, to raczej nie wypada codziennie w glanach latać. I tak już niektórzy dziwnie patrzą na moje stroje, że zbyt mało poważne i dostojne.

P.S. Chyba niczego nie kolekcjonuję, mało systematyczna jestem. Po prostu - coś mam, albo i nie wink.gif

+Quote Post
niuta
wyślij 28-10-2005, 17:15
Wpis #20

Sajlens! A kil ju!

Sex: Od czasu do czasu

A ja właśnie przywiozłam do domku nową parę :>
Zimowe do pół łydki.

Mam kilka par butów. W większości nie chodzę, ale nie wyrzucę, może się kiedyś przydadzą.
Zdjęć nie wrzucę, bo nie mam jak na razie czym pstrykać wink.gif

+Quote Post
6 Strony V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 Użyszkodników czyta ten temat [1 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 31-08-2014, 00:30
Skin created by No1 1000 / Sublime Development