IPB

> Film, kino, telewizja

Tu piszcie o tematach ogólnych, dotyczących kina, filmu, TV. Wszelakie TOP 10, ulubione, znienawidzone, miłe, niemiłe, lepsze, gorsze...

Zasady, jak zasady. Bez czatowania, bez śmiecenia. Wszelkie dyskusyje mile widziane.
Miłego.

WuEska, Fuu

> Filmy Najlepsze Na Doła, czyli co oglądamy, jak mamy chandrę.  2 Strony V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Bendis
wyślij 8-11-2005, 09:41
Wpis #1

chmod
**

Grupa: Użyszkodnicy
Sex: Czepialska Małpa

Kochani, przyszło mi właśnie do głowy takie zagdanienie - w chwilach kryzysowych, kiedy mamy serdecznie dość całego tego pięknego i cudownego świata i robi sie nam źle na samą myśl, że weekend dopiero za 5 dni a on/ona właśnie obściskuje się z kimś innym - czy sięgacie wtedy po jakieś filmidło? Jeśli tak, jakie?

Ja z moją przyjaciółką wskakujemy pod kocyk i oglądamy najgłupsze komedie, o jakich tylko nam wiadomo. Ostatnio na tapecie były obie części "Legalnej blondynki". Coś jednak jest w tym różowym kolorze, zdecydowanie pomaga!! grin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
WuEska
wyślij 8-11-2005, 22:30
Wpis #2

Odyseusz

Sex: Camel

Jak nie cierpię różu, tak Legalna Blondynka rozśmieszyła mnie do łez.
Z innnych pozycji...Misja Kleopatra.
I jakieś inne łzawe, śmieszne, głupie, odmóżdżające - rożnorakie, niekoniecznie z tradycyjnie przeze mnie wybieranych.

+Quote Post
lutu
wyślij 9-11-2005, 07:48
Wpis #3

Widziadło
*

Sex: Ciotka Klotka

Lilo i Stitch. Najlepszy na doła

+Quote Post
Qbaquest
wyślij 9-11-2005, 11:15
Wpis #4

Łokietek

Sex: Alien

Filmy pokroju Scary movie smiling.gif Są tak debilne że aż śmieszne smiling.gif

+Quote Post
Agnieszka
wyślij 10-11-2005, 01:21
Wpis #5

Dydu-dydu!

Grupa: Administratorzy
Sex: Female

Jak mam dola to wole posluchac sobie muzyki.
Ale gdybym miala wybrac jakis pocieszajacy film, ktory by tego dola przysypal to taki, w ktorym innym jest gorzej.
Na przyklad horror.

+Quote Post
niewiadomoco
wyślij 10-11-2005, 02:23
Wpis #6

Komendant
*

film na dola musi pozostawic mnie w przekonaniu, ze zawsze moze byc gorzej... najlepiej zeby byl oparty na faktach.

+Quote Post
Spinka
wyślij 10-11-2005, 10:39
Wpis #7

Odyseusz

Jak mam kryzys, to nie ogladam komedii. Raczej płaczliwe filmy wybieram, żeby się dobić. Czyli coś typu 'List w butelce', gdzie zaczęłam płakać od połowy filmu do samego końca.

+Quote Post
Bendis
wyślij 10-11-2005, 10:45
Wpis #8

chmod
**

Wczoraj doła miałam wielkiego i obejrzałam film o sekcie. Jakiś obyczajowy. Tak bardzo mnie rozeźlił, że natychmiast mi przeszło.

+Quote Post
Nutcracker
wyślij 10-11-2005, 18:20
Wpis #9

Paragraf

Sex: Miriam

Fear and Loathing in Las Vegas. Johnny Depp na eterze poprawia humor jak mało kto. Jak się nie jest Amerykaninem to czysta komedia to jezd.

jest

+Quote Post
pajaczek
wyślij 11-11-2005, 10:54
Wpis #10

Oczko

Ja przewaznie ogladam na dola musicale np. deszczowa piosenka, czy komedie romantyczne np. pretty woman, zeby sie bardziej nie dolowac.

+Quote Post
meenakshi
wyślij 11-11-2005, 14:45
Wpis #11

Pechowiec

Jeśli ma doła to nie umiem sobie sama poprawić humoru - wszytsko robię tak żeby pasowało z moim obecnym nastrojem, tzn - muzyka mega płaczliwa rozczulająca smutna i co za tym idzie dobijająca. Tak samo z filmami, ogólnie te smutniejsze filmy lepiej do mnie docierają, lubie takie. Ale odmóżdżacze są prześwietne...nigdy nie oglądałam mając doła ale zawsze potem brzuch mnie tak bolał, że wysiedzieć nie mogłam, czyli scary movie, american pie i inne takie, które pokazują, że to wcale nie my jesteśmy najgłupsi grin.gif

+Quote Post
doritta
wyślij 12-11-2005, 10:55
Wpis #12

Rudy
*

Ja również jak mam doła, to raczej włączam filmy smutne, dobijające. Bo komedie mnie wtedy za bardzo nie bawią smiling.gif

+Quote Post
fym
wyślij 7-12-2005, 20:10
Wpis #13

Gagatek
*

Sex: Od czasu do czasu

Proponuję na doła film pt " Forrest Gump " mi zawsze pomaga jak mam zły humor, lub "Shreka", jest taki wciągający, że przynajmniej ja moge go oglądać codziennie i i tak mi sie nie znudzi a humor poprawi smiling.gif

+Quote Post
Illuminati
wyślij 7-12-2005, 20:33
Wpis #14

Kretyn
*

Nie będę oryginalna.
Podobnie jak Kawa, na doła słucham muzyki, a jeśli oglądam film, to musi on mnie całkowicie pochłonąć, np.jakiś horror, dreszczowiec. Historyczne też są niezłe.

+Quote Post
XxgrxybekxX
wyślij 14-12-2008, 14:36
Wpis #15

Goście

A ja słucham Dżemu lub oglądam "Skazany na blusa"

+Quote Post
adam20
wyślij 16-04-2010, 16:33
Wpis #16

Fantom

Sex: Male

500 dni miłości fajny film. jakiś taki pocieszny, ale niegłupi
i komiksy pomagają:DDD jakie Wy czytacie?

+Quote Post
muminek36
wyślij 5-05-2010, 15:26
Wpis #17

Pechowiec

Zdecydowanie Join Venture smiling.gif

+Quote Post
heli
wyślij 10-05-2010, 19:14
Wpis #18

Bimbrownik

"Ponyo" bardzo pochłania i napełnia nadzieją,
albo coś wesołego , najlepiej stare dobre polskie komedie jak "Poszukiwany,poszukiwana", "Brunet wieczorową porą" chociaż niektóre amerykańskie komedie też mnie rozbrajają np. "Kiss Kiss Bang Bang"
jest tego dużo więcej, ale na wszystkich na pewno nie działa... na mnie też względnie działają

+Quote Post
Kot
wyślij 10-05-2010, 19:26
Wpis #19

Kot forumowy

Grupa: Redakcja

Barfuss - cholernie to naiwne, niespecjalnie zagrane ( chociaż Johanna Wokalek mistrz! ), ale humor na koniec poprawia, chociaż w trakcie to różnie bywa. Poza tym Jizda!, chociaż kończy się niewesoło, ale to w sumie taki dość ciepły i beztroski film ... Jedna ruka netleska, po którym to filmie człowiek stwierdza, że żyje w domu wariatów - absurd, goni absurd, ale niektóre sytuacje - o dziwo - wcale nie takie nieprawdopodobne, jakby się mogło wydawać ...

+Quote Post
Tiliant
wyślij 2-03-2012, 15:03
Wpis #20

Fantom

Może nie film, ale jak mam ochotę się odciąć, to wynajduję jakiś serial (ostatnio "Jak poznałem Waszą matkę") i oglądam ciągiem, ile wlezie...

+Quote Post
2 Strony V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 Użyszkodników czyta ten temat [1 Gości i 0 anonimowych Użyszkodników]
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Obecna data i czas: 18-09-2014, 19:44
Skin created by No1 1000 / Sublime Development