Pomoc - Szukaj - Użyszkodnicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jak go zakręcić, żeby nie mógł wytrzymać?
Forum Dyskusyjne Rozrywka > Dla wszystkich > Miłość i Seks > Wygrzeb Roman-sowy
diabLEEca
Wiem, że był temat 'jakie pieszczoty najbardziej lubiOM faceci' cool.gif , ale był kierowany do facetów i w zasadzie nie o to mi chodzi. ;P

Chciałabym zapytać o zdanie dziewczyny (względnie kobity cool.gif ), co wynika z ich doświadczeń - czyli na jakie pieszczoty faceci reagują najsilniej...
Z perspektywy kobiet - jak to wygląda? Bo faceci jakoś boją się wypowiadać szerzej na ten temat. wink.gif

Hym.
Tak na początek powiem, jakie są MOJE doświadczenia w tej kwestii. cool.gif

Najpierw całowanie - niektórych podnieca np. ssanie dolnej wargi, ew. języka, a kiedy zagłębiam się języczkiem w otchłań jego ust, facet czasem JUŻ nie może wytrzymać. cool.gif
Hym.
Można całować całą jego twarz, ale najbardziej czułe (cały czas wg moich doświadczeń cool.gif ) są ushka i ich okolice. icon_twisted.gif
Pieszczenie uszu: ssać leciutko dolny fragment ushka, a potem ruchami okrężnymi dostać się do środka i zatkać... icon_twisted.gif
Zatkać na sekundę, odetkać, dmuchnąć leciutko noskiem i znów zatkać i zakręcić w srodku... cool.gif I tak można troszkę dłużej... ;P
Przed pieszczotami ushka można jeszcze popieścić szyjkę, ew. kark. Pieści się tak, jak całe ciało, wodząc delikatnie języczkiem, cały czas asystując delikatnie wargami, czasem delikatnie podgryzając.
Potem przychodzi czas na podniesienie lub całkowite pozbycie się górnej części odzieży... Brzuszek, klatę i boczne części faceta pieścić tak, jak całe ciało (patrz wyżej cool.gif ). Zacząć od kawałków pod żebrami (wrażliwe!), potem przesuwać się do góry...
Podobno 40% facetów ma wrażliwe sutki. cool.gif Z moich doświadczeń wynika, że nawet więcej. icon_twisted.gif Pieszczoty tych dwóch słodkich kawałeczków ciała zależą jednak od faceta - jedni doznają spazmu rozkoszy pod wpływem każdego, najmniejszego nawet ich dotyku (tu należy zwrócić uwagę na szczególny rodzaj facetów czyli pieprzonych hedonistów cool.gif ), inni wymagają intensywniejszej pieszczoty... Od wodzenia koniuszkiem języczka wokół sutka - poprzez ssanie, podgryzanie, aż do wykręcania i ostrego ściskania. icon_twisted.gif

Kiedy atmosfera robi się baaaaaaardzo gorrrrrrrąca, zjeżdżamy w dół (oczywiście przedtem można usiąść na facecie i powrócić do intensywnego całowania jego wyższych części, jednocześnie w jednym rytmie leciutko, leciuteńko przesuwając swoje ciało w osi: głowa faceta - nogi faceta cool.gif ) - no i delikatnie wodzimy języczkiem wzdłuż linii jego paska od spodni, wsuwając go powoli na teren zamknięty. icon_twisted.gif
Potem rozpinamy facetowi spodnie (jeśli kobita ma talent, może próbować samymi zębami icon_twisted.gif )... i dalej już pisać nie będę, może tylko zaznaczę, że np. wewnętrzna strona ud u faceta również jest bardzo wrażliwym miejscem. cool.gif

Nie pisałam o rękach, ale dłońmi poruszamy się po ciele faceta podobnie, jak języczkiem, delikatnie wodząc po całym terenie, czasem jednak ściskając, innym razem leciutko (leciutko! - chyba, że masochista cool.gif ) podrapując, na przykład plecy... cool.gif

Hym.
To tyle z moich doświadczeń. cool.gif Czekam na inne relacje.
Oczywiście faceci, jeśli chcą, mogą się również wypowiedzieć w tym temacie, byle konkretnie. cool.gif

/ tak, jestem pijana, w końcu właśnie świętuję moją 18-kę cool.gif /
Vego
khyhyhy, równie dobrze mógłbym napisać, jak doprowadzić kobietę do szaleństwa i niesamowitych rozkoszy, ale jestem na to za próżny (na pisanie oczywiście) tongue.gif
Tormenta
Heheh, Diablico całkiem nieźle, nie myslałaś o przerzuceniu sie na kobiety ;-}
Makusza
Przerażasz mnie diabLEEco....:shock: I jak facet nie umyje uszu? To trza wyssać jego miód? icon_twisted.gif
Ziko
na szczęście większość je myje, więc nie będziesz musiała się bawić w pszczółkę Maję...
diabLEEca
Makusza: to trzeba wybierać takich, którzy myją... cool.gif
Mamusia nie powtarzała ci od wczesnych lat dziecięcych, że masz myć uszy?
Na pewno powtarzała. cool.gif I teraz wreszcie wiesz, że to było z troski o te laski w przedszkolu, które mogłyby mieć ochotę te twoje uszy wylizać... icon_twisted.gif

Tormenta: przykro mi, kobiety mnie nie pociągają i zdecydowanie zostanę przy uszczęśliwianiu facetów. cool.gif

A wy się znowu boicie uzewnętrznić... cool.gif
Egoiści - chcecie zachować swoje specjalne chwyty tylko dla siebie, a przecież życie seksualne mieszkańców Kurdystanu mogłoby ulec tak wielkiej poprawie, gdyby je znali... icon_twisted.gif
Shyna
Diableeco widzę she mash niezłe doświadczenia laughing.gif Ale te ushka chyba wshystkich tu zaintrygowały. Chyba nie mash nic psheciwno temu shebym tak kiedyś sprobowała. Co do tych sutkooff, shyjki i karku to zgadzam sie z tobą. Jest jeshcze pępek. Ffaceci(pshynajmniej ci z ktorymi miałam kontakt) loobią kiedy po zejsciu jush do klaty i bshucha muskać mu pępek jezykiem. Ale najbardziej czuła u ffaceta jest ta najbardziej niedostępna częśc cool.gif a konkretnie jądra i sam koniushek. Moshna sie nim "bawić" za pomoca rąk. Tylko delikatnie sheby nie zrobić chlopaczkoffi kshywdy. Niekoniecznie tsheba to robic po zdieciu spodni. Moshna sie tesh nim "bawić" jeśli jeshcze chłopak coś na sobie ma smiling.gif Moshna oczywiście rece zastapić ustami, ale to berdzo odwashny krok i niewshystkich na to stać. Wiem tyle she jak sie tak troche "pobawish" (u więkshości wystarczy 5 minut) to ffacet jest tffoj... moshna z nim zrobić co sie tylko chce cool.gif

Ale w początkowych stadiach zwiazku niebardzo opłaca sie pshenosić sie do "rekoczynu" warto troche poczekać... A na początku moshna zaproponować chlopakowi wyprooboffanie jakichs pozycji cool.gif Oczywiście wshystko w ubraniach... jest ich mnustffo i kashda to dobra zabawa i gimnastyka... A moshe w pshyshłości zdecydujecie sie którąś z nich wykoshystać... wink.gif
Ritual
:shock:

Gulp!

smiling.gif

Ohhhhh...

grin.gif

Ja chcę robić takie rzeczy grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
diabLEEca
Ritual, a ile latek masz?... cool.gif
Jak ci już wolno, to możemy się zastanowić wink.gif
Ritual
19 :mrgreen:

Doczekać się nie mogę :wink:
diabLEEca
heheh, to chciałabym w końcu spytać: podoba ci się, kiedy laska robi ci takie rzeczy, jakie opisałam? cool.gif
Bo mnie się bardzo podoba, jak to robię... icon_twisted.gif
A może któryś facet napisałby, jak ON chciałby zostać 'zadowolony'... wink.gif
Ritual
Jakby jakaś laska mi robiła takie żeczy to bym odleciał do Nieba normalnie grin.gif

Wiesz ja też bardzo lubię zjmować się dziewczynami, to chyba najprzyjemniejsze ze wszystkiego grin.gif

Ale widzisz - improwizacja też ciekawa rzecz... :wink:

WSK: rzeczy
diabLEEca
Improwizować też oczywiście można, to był tylko przykład... wink.gif
A ja dalej czekam, aż ktoś inny (na razie tylko Shyna coś konkretniejszego podała wink.gif ) zda dokładniejsze relacje ze swoich doświadczeń... cool.gif

A co do tego, że zajmowanie się kimś to najprzyjemniejsze ze wszystkiego, zgodzę się w stu procentach. cool.gif
Właśnie to mnie najbardziej podnieca - kiedy widzę, że facet już po prostu nie potrafi wytrzymać... icon_twisted.gif
Shyna
Cytat
"]Właśnie to mnie najbardziej podnieca - kiedy widzę, że facet już po prostu nie potrafi wytrzymać... icon_twisted.gif

Mash racje diableeco. Ja tesh uffielbiam patsheć na podnieconego chłopaka. Kiedy zamyka oczy, otffiera usta i zaczyna shybciej oddychać. Super uczucie cool.gif
Piotr
jak juz ktos wspomniał,nie zafafloń sie Shyna :-PPPPP
WuEska
"instrukcja" postępowania z facetem jest nawet nawet...
ale mam jedno pytanie - co w tym czasie robi facet, bo jeśli ma siedzieć, leżeć, whatever, to mnie to nie rajcuje, nie ma wtedy żadnej przyjemności....
Ritual
A ja mam, nawet jak babka nic nie robi grin.gif

A czasem nawet większą (kajdanki, sznury hehehehehehe icon_twisted.gif :wink: ) icon_twisted.gif :wink:
kicia
Cytat
(kajdanki, sznury hehehehehehe  icon_twisted.gif  :wink:  )  icon_twisted.gif  :wink:

hmmmm...si, si... to prawdziwych facetów naprawde rusza... laughing.gif laughing.gif laughing.gif
diabLEEca
WuEska, w zasadzie najlepiej doprowadza się faceta do szału, kiedy NIE MOŻE NIC ZROBIĆ. cool.gif
Co prawda, nie miałam jeszcze jakoś okazji, żeby związać faceta i zrobić z nim wszystko, co bym chciała (chociaż w sumie i tak robię wszystko, co chcę zrobić ;P ), ale spróbuj kiedyś przytrzymać ręce facetowi i mocno go podniecić - nawet samym całowaniem, bez opuszczania terenu jego ust... wink.gif (Da się... icon_twisted.gif ) Nie da rady, żeby się nie zaczął ostro wyrywać... cool.gif
Jeśli facet jest po prostu TWÓJ, to o ile go nie zwiążesz, prawdopodobnie nie doprowadzisz do sytuacji, kiedy Ty będziesz go podniecać, a on będzie cierpliwie czekać, aż skończysz. Oprócz bowiem normalnych zjawisk towarzyszących podnieceniu (które właśnie zresztą są najbardziej podniecające cool.gif ) facet na pewno będzie błądzić rękami po Twoim ciele i raz po raz przerywać Twoje działania, żeby Cię chociaż pocałować albo w ogóle odwdzięczyć się tak samo wyszukanymi pieszczotami... wink.gif
Ogólnie rzecz biorąc, nie jest źle, a nawet powiem, że jest całkiem nieźle. cool.gif
Tormenta
Każda kobieta ma swoje sposoby. Nie ma co kryc ale kobiety mają wiekszą wobraźnię dzieki czemu są w stanie wymyslec wiele zagrań aby podniecić faceta. Nie koniecznie musi byc to zaraz dotyk, bo to juz faza późniejsza i przede wszystkim takie sposób jest najprostszy( to wielka sztuka nie jest ). Ale sama bliskość kobiety, ruchy, jej barwa głosu potrafi rozgrzać.
Zreszta nie wyobrażam sobie sobie bezczynnej ..... ;-]
Shyna
Cytat
Ale sama bliskość kobiety, ruchy, jej barwa głosu potrafi rozgrzać.

Racja Tormenta. A najlepiej grać z chłopakiem w bilarda mając obcisłą bluskę z dushym dekoltem cool.gif . Chłopak nie moshe sie opsheć. A najlepiej stawać zawshe napsheciwko niego po drugiej stronie stołu, Opsheć ręce na bshegu stołu i niby od niechenia lekko sie pochylić. Jeśli tak dziewczyna zrobi to jush wygrała chodzby grała z mistshem bilarda wink.gif
Kot
Cytat
Racja Tormenta. A najlepiej grać z chłopakiem w bilarda mając obcisłą bluskę z dushym dekoltem cool.gif . Chłopak nie moshe sie opsheć. A najlepiej stawać zawshe napsheciwko niego po drugiej stronie stołu, Opsheć ręce na bshegu stołu i niby od niechenia lekko sie pochylić. Jeśli tak dziewczyna zrobi to jush wygrała chodzby grała z mistshem bilarda wink.gif

Jako facet stwierdzam, że wcale nie skutkuje w 100% przypadków. Jestem żywym dowodem ... Oki - może trochę nienormalnym, ale jednak ... Chyba, że chodzi Ci o nastolatków, którzy ślinią się na widok nagiej kostki ...
Shyna
Cytat
Chyba, że chodzi Ci o nastolatków, którzy ślinią się na widok nagiej kostki ...

Ja aqrat mooffiłam o 19-tolatq. Ale są wyjątki jak wshedzie. Jak to sie mooffi "wyjątek potwierdz regulę". A jak powshechnie wiadomo "wshystkie koty chodzą sffiomi drogami" smiling.gif
grochu
no nie wiem... mnie to np. mobilizuje, więc panienka a wtedy mniejsze szanse.... ale kto by mnie słuchał grin.gif
Vego
Cytat
LOL WOW uhuh
ożeszTywmordę!! Aż mi się tak jakoś cieplej pod pępkiem zrobiło jak przeczytałem tego posta smiling.gif :wink: cool.gif
Tequilla
:/ Nie wiem co podnieca... wpadam chyba już w okres menopauzy, nie mam ochoty na seks. ;{
Sickboy
e tam
ja wam powiem

popieścić go prądem 220V aż nie wytrzyma smiling.gif

proste no nie?
Ritual
Cytat
Nie ma co kryc ale kobiety mają wiekszą wobrażnie

Tori tori od razu widać, że jeszcze się nie spotkaliśmy tongue.gif wink.gif cool.gif
pfm
mi to ciepło jak czytam niektóre tutaj wypowiedzi
wydaje mi się jednak że mam nieerogrnne uszy (-:
ale podejrzewam że wszystko przez to że jestem
nieużywany; nigdy też sobie nie wyobrażałem żeby
dziewczyna mogła być napędem a ja taki bezczynny
Barabakasentoryna
hmmmmm ja az z wrazenia sobie przypadkiem palec do oka wlozylem :?
Corpse Fiend
To Ci nie poszło grin.gif
turek
To racja niektóre wypowiedzi są...miłe w czytaniu tak się lepiej człowiekowi robi na myśl że kobiety mają taka bujną wyobraźnię... laughing.gif
Ritual
Jasne - a teraz do dzieła proszę, koleżanki wink.gif
niuta
mój ulubiony sposób to jak ON jest związany za rączki i nóżni do łóżeczka (bądź do czegoś innego - dowolnie grin.gif ) i ma oczka zasłonięte a ja robię wtedy mniej więcej to samo co Diableeca opisała grin.gif wrrr....... uhh.. aż mi sie jakoś cieplutko i milutko zrobiło na samo wspomnienie ...

i pępuś!! pepuś zwłaszcza u niektórych jest baaaaardzo erogenny ALE nie u każdego :]
szamo
Cytat
Zgadzam się z przedmówcą...

Corpi a ty sie z Ryskiem spotkales wink.gif :wink: tongue.gif

Leee-ca po tym Twoim opisie jak najbardziej chcialbym sie z Toba spotkac i sprawdzic te Twoje mistrzowskie sposoby grin.gif
xyzak
ała ... ale brutalne te kurdowiczki ... co rozumiesz diaBleeCo przez "nie wytrzymał" ... masz na myśli zawał? kolkę? utratę przytomności? mam lepszy pomysł na wątek: Kto szybciej mówi "jestem śpiący/śpiąca" w waszym związku ... prześpię się z tematem i może jutro powstanie wątek ...
diabLEEca
Hehe, i znowu mi przypomnieli to moje zdradzanie sekretów po pijaku... ;]
Tak to jest, jak się świętuje osiemnastkę... icon_twisted.gif

Cytat
jaknajbardziej chcialbym sie z Toba spotkac i sprawdzic te Twoje mistrzowskie sposoby
hehe, no co do spotkania, nie ma sprawy, do Warszawy się wybieram na Kurde zlota. cool.gif Ale z tym sprawdzaniem to już może być trudniej... Ostatnio jakoś unikam bawienia się facetami... Ech... Zakochują się potem i problemy są, a ja mam jednak wyrzuty sumienia, kiedy ich spławiam, jak mi się znudzą. ;/

Cytat
co rozumiesz diaBleeCo przez "nie wytrzymał"

Nie wytrzymał bierności i rzucił się na "brutalną kurdowiczkę". cool.gif Po prostu.

Ech... No przypomnieliście mi stare dobre czasy... cool.gif Aż by się chciało znowu zakręcić jakiegoś faceta tak mocno, żeby nie mógł wytrzymać... icon_twisted.gif
Ale nie. Parę miesięcy temu sobie powiedziałam, że się już nie będę bawić facetami. A skoro do stałego związku mnie ostatnio nie ciągnie... To pozostaje tylko facetowy odwyk. ;/
To jest wersja "lo-fi" Forum. Aby przejść do pełnej wersji z większą ilością informacji, formatowaniem oraz obrazkami, proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.