Pomoc - Szukaj - Użyszkodnicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ile mozna urosnąć ?
Forum Dyskusyjne Rozrywka > Dla wszystkich > Nasze problemy
figiel
Pytam sie mamy dlaczego moja siostra jest taka wysoka (177cm) a ja 166cm, czy odziedziczyla wzrost po ojcu, a matka mi na to ze uprawiala od malego codziennie plywanie i koszykowke (chodzila 8 lat do sportowej klasy) i to przez ten sport tak sie wyciagnela. Czy rzeczywiscie mozna dodatkowo urosnac przez uprawianie sportu. Znacie jeszcze (oprocz tych dwoch) jakies sporty wyciągające ? A jazda na rowerze ? grin.gif

Acha i to prawda ze po pierwszej miesiaczce mozna urosnac jedynie 3-5cm ? Bo ja dostalam w wieku 14,2 lat, za 8m stuknie mi 16 lat i od tamtego czasu uroslam 2cm ;/
KuBiNsZtAjN
niewiem jak to jest u kobiet ale moim rekordem było skoczenie w troszke ponad rok o prawie 20 cm z 165 na 182 a dzisiaj liczę sobie 187 i chyba przestaję rosnąć ale tyle mi wystarcza w zupełności. Myślę że dobrze trafiłem bo akurat był taki czas gdy chłopak zaczyna jechać do góry gwałtownie a ja jeszcze przez ten czas dużo ćwiczyłem i nadal ćwiczę byłem troche kuleczka bo niski i z nadwagą a teraz mam 73kg na 187cm to chyba dobrze cała tajemnica w tym że dużo pływałem po 4 godziny dziennie w wakacje i ok 3 godziny w tygodniu, trenuję piłkę ręczną intensywnie, rano ćwiczę jogę i się rozciągam troche biegam i jest gut:D mimo wszystko sport dużo daje o ile się nie pali:P ale tak w sumie to nie wiążę przyszłości ze sportem..

CFiend: nie wiem
coolerka
mozna sie wyciągnoć przez hormon wzrostu ale wydaje przeciez o wzroscie decydują geny a czynniki zewnętrzne nie mają na to wpływu, to jest tylko taki stereotyp ze przez sport sie wyciąga, pic na wode fotomontaz smiling.gif

CFiend: wyciągnąć
niuta
1. Nie pisz dwóch postów pod rząd.

2. Sport wcale ni spowoduje że będziesz wyższa, może 1-2 ale na pewno nie 10 :wink:

3. To o miesiączce to bzdura, ja po pierwszej urosłam koło 5 cm

4. male jest przecież piękne, po co chcesz być wysoka jak tyczka?? :shock:
karmazon
Cytat
po raz pierwszy na żywo zobaczyłam męskiego członka...szczerze powiedziawszy troszkę zawiodłam, bo spodziewałam się czegoś.... większego
Cytat
male jest przecież piękne

hie hie

a ja tam bardzo chcialbym kurna urosnac, ale wzrost to raczej dziedzicznie - genetyczna sprawa i nic nie poradzimy na to unhappy.gif
chyba, ze o czyms nie wiem, to napiszcie grin.gif
Alia
Cytat
to prawda ze po pierwszej miesiaczce mozna urosnac jedynie 3-5cm ?

Nie prawda. Ja po piewszej miesiączce urosłam 12 cm. Zaczęłam rosnąć w wieku 17 lat, w ciągu roku urosłam właśnie 12 cm. Zaczynałam ogólniak jako najniższa w klasie a skończyłam jako jedna z najwyższych. Takie rzeczy jak rośnięcie, to sprawa bardzo indywidualna, nigdy nie wiadomo, kiedy i jakie czynniki zadziałają, że się rośnie.
166 cm wzrostu to bardzo fajny wzrost dla dziewczyny. Wcale nie jesteś niska.
Na pocieszenie dodam, że mam koleżankę, która ma 182 cm wzrostu i większość ciuchów musi szyć na miarę, bo w sklepie to niewiele na nią jest gotowych ubrań. Jedyne, co na nią od razu można dobrać, to jeansy i koszulki, ale o sukienkach czy kostiumach to zapomnij icon_evil.gif

CFiend: nieprawda
Justyna
Nie wiadomo jak to jest z tym wzrostem . Czy się go dziedziczy po rodzicach , czy nie. Mój brat ma jakieś 180 parę cm wzrostu , a moja mama i mój tata są raczej niewysocy. Ja mam tylko 158. Moze gdybym uprawiała więcej sportów to byłabym wyższa tongue.gif cool.gif .
stormtrooper_of_death
ze wzrostem to faktycznie dziwna sprawa....sama mam 170 cm jak sie dobrze wyspie:)a jezeli chodzi o miesiaczke to roznie bywa ja po pierwszej uroslam ok 11 cm! i chyba ciagle jeszcze rosne...ratunku! juz tyle mi styka!
MaGdUś
Wzrost jest zapisany w genach i raczej nie mamy na to wpływu. Według mnie 166cm to dla dziewczyny w sam raz. Sama mam 161 i nie narzekam.
Cytat

Właśnie!
Noszek
Cytat

No ale duże cieszy jak to mówi moja koleżanka.

Ja sam nie jestem ogromny i dobrze mi z tym. Nie ma się co zamartwiać tylko przyjąć siebie jakim się jest .
Słoń
Ja osobiście mam 193 cm wzrostu ale ostatni cm zajął mi 2 lata największy skok miałem w wieku 15 lat na wakacjach przez 2 miechy obozu żeglarskiego dostałem 8 cm wzrostu i musiałem sobie nowe trampki kupić bo mi noga o numer urosła !!! grin.gif

Moja dziewczyna natomiast ma 162 i pół cm wzrostu i to jest piękne więcej jej nie trzeba
karmazon
o kurna mac Twoja a Sloniu ile Ty masz lat ?
fakju do NBA sie nadajesz tongue.gif

o fakju mala a ile Ty masz lat ? 14 ? fakju i juz ponad 160 ? fakju
mała
Moja siostra ma 179 a mój bracieszk 198 smiling.gif
A no ja mam 165 i jakos nie nażekam że jestem najniższa z rodziny .... smiling.gif
No ale gram w kosza i może mi to pomoże jakos urosnąć tongue.gif smiling.gif

wsk:narzekasz
Słoń
Cytat
o kurna mac Twoja a Sloniu ile Ty masz lat ?
fakju do NBA sie nadajesz tongue.gif

21 w lutym skończyłem
ale 189 cm miałem już w wieku 18 lat
tanif
ja mam jakies 187cm. nie za malo nie za duzo...jak dla faceta w sam raz. moja najdrozsza ma jakies 20 pare cm wzrostu mniej i to tez jest tak w sam raz:D
QQ
hmm... co ja mam powiedziec, majac 16 lat mierze 1,56 m wzrostu :shock: małe jest piekne? szczegolnie jak idziesz korytarzem i cie ludzie depczą :/
Jane-t
Ja mam 170 cm wzrostu i chcialabym urosnac jeszcze ze 3 cm ale to raczej nie mozliwe. W sumie to dobrze bo wtedy głupio by troche bylo chodzic w butach na wysokim obcasie cool.gif
lanexia
mi nie przeszkadza, że mam 163cm wzrostu. przyzwyczailam sie do tego, że juz wiecej nie urosne i jest mi z tym dobrze:)
WuEska
już o wzroście pisałam, ale..
mam 177cm i choć czasem mam sobie ochotę głowę uciać, co by być niższą icon_twisted.gif to jakoś żyję
pierwsze słyszę że po pierwszej miesiączce można urosnąc najwyżej ileś tam, ja urosłam całkiem sporo, więc nie wiem jak to jest
co do obcasów, może nie noszę 98mm, ale 3cm ujdą i nie patrzę na mój wzrost....to zależy, co kto lubi i jak się z tym czuje
WoyteK
jo mom 1.79 cm zwrostu i jakos mi to nie przeszkadza (bo bede mial jeszcze z 1.90 icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif ) mam 15 lat i mam tyle wzorstu...a to i tak nie duzo bo u mnie w klasie jest duzo takich kolesi ponad 1.80 ...ale na szczescie sa i tacy po 1.40 laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Sontan
Ja mam 168cm wzrostu i jest mi z tym doskonale, mógłbym coprawda "wzbić się w chumy" jeszcze troszkę, ale nie robi mi to różnicy.

Uważam że powinno się akceptować siebie takim jakim się jest cool.gif

(Ale mi myśl wyszła, musze to zapisać icon_twisted.gif icon_twisted.gif)
abcde
177 - akurat, żeby wszędzie sięgnąć i żeby mieścić się w drzwiach. Z ubraniami nie mam wielkich problemów, ale buty w moim rozmiarze tylko męskie robią, wiec nie muszę sie martwić, że mam za wysokie obcasy icon_twisted.gif
Errdil
Cytat
jo mom 1.79 cm zwrostu

to ty niezly byku jesteś. Jak się postarasz to moze Calineczkę przerośniesz. (Jeśli dobrze pamietam to 1cal = 2.5 cm)

a wracając do tematu - 1,86 m cool.gif - wystarczająco aby robić za wierzę obserwacyjną dla moich wilczków tongue.gif

al: wieżę
Molly
a ja mam 165, mam 16 latek i lubie dawac czadu dlatego nie dziwie sie ze mam tak malo wink.gif
To jest wersja "lo-fi" Forum. Aby przejść do pełnej wersji z większą ilością informacji, formatowaniem oraz obrazkami, proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.